Karolina Alba

Jest 11 produktów.

Kolekcja naczyń porcelanowych Karolina Alba kojarzą się z czystością i bielą. Naczynia z tej serii mają subtelne zdobienia, które doskonale pasują do wszelkiego typu uroczystości rodzinnych, w tym przyjęć komunijnych. W serii dostępne są pojedyncze naczynia z białej porcelany oraz serwisy pozwalające na ugoszczenie 12 osób. Stylowe naczynia porcelanowe doskonale podkreślą uroczysty charakter rodzinnego przyjęcia.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kolekcja naczyń Alba to wyrób Zakładów Porcelany Stołowej Karolina z Jaworzyny Śląskiej. Firma może pochwalić się ponad 150-letnią tradycją w dziedzinie projektowania i produkcji porcelany dekoracyjnej, użytkowej oraz artystycznej. Szukając stylowego serwisu porcelanowego, warto zwrócić uwagę na Karolina Alba. To efektowny komplet naczyń, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnych form.

Karolina Alba - poznaj piękne i eleganckie naczynia

Tradycyjny komplet naczyń z polskiej porcelany to doskonały prezent weselny lub urodzinowy. Każda Pani ucieszy się z eleganckiego serwisu, produkcji polskiej fabryki. Karolina Alba to popularna seria naczyń towarzysząca wielu rodzinom podczas ważnych świąt i uroczystości. Cechuje ją również wysoka jakość, odporność i trwałość, dzięki czemu nawet przy codziennym użytkowaniu będą służyć przez wiele lat.