Krzysztof Eureka - kolekcja nowoczesnych naczyń z Wałbrzycha dostepnych na sztuki.

Jest 1 produkt.

Wśród polskich producentów porcelany firma Krzysztof (Kristoff) słynie z solidnych naczyń, które sprawdzają się podczas częstego użytkowania.
Kolekcja Eureka to wersja z nowoczesnym kwadratowym kształtem, która świetnie prezentuje się także na odświętnym stole. To częsty wybór w restauracjach i hotelach, co świadczy o dużej wytrzymałości poszczególnych elementów zestawu.
Pełne dynamiki rogi dodają naczyniom sporą dawkę witalności. Z drugiej strony biel niedekorowanej porcelany sprawia, że ostatecznie z taką zastawą możemy oczekiwać na gości w bardzo eleganckich okolicznościach.

Naczynia z linii Krzysztof Eureka są wyjątkowo wytrzymałe, jednak i im zdarza się czasem uszczuplić zestaw. Dlatego oferujemy wybór pojedynczych naczyń z serii do uzupełnienia ubytków.
Korzystając z tej strony można także skompletować zestaw sprawdzonych, estetycznych naczyń do codziennego użytku. Elegancki płytki talerz w połączeniu z niebanalną formą talerza głębokiego tworzą ciekawy zestaw, dzięki któremu podczas domowych obiadów przy stole zagości odrobina świątecznej atmosfery.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Znane z wytrzymałości talerze Eureka odwdzięczą się użytkownikom długowiecznością oraz odpornością na pęknięcia czy ukruszenia. Te bardzo praktyczne naczynia są przystosowane do mycia w przemysłowych zmywarkach z funkcją wyparzania, dlatego bez obaw można je również wkładać do domowych urządzeń czyszczących. Oczywiście nadają się również do podgrzewania na nich potraw w kuchenkach mikrofalowych.

Elegancja idzie w parze z funkcjonalnością - dzięki opcji zakupu pojedynczych naczyń bez trudu można stworzyć zestaw łączący oba te kryteria.