Lubiana Ambasador
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Lubiana Ambasador

Cena

expand_less expand_more
  • 118,00 zł - 119,00 zł

LUBIANA Ambasador - Waza 2,5 litra

Waza z pokrywką - pojemność 2,5 litra Produkcja LUBIANA model AMBASADOR Biała, niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

119,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Lubiana Ambasador

Kolekcja Lubiana Ambasador to popularne i często wybierane naczynia. Biała porcelana jest trwała i niezawodna. Talerze można myć ją w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce bez obaw o zarysowania czy uszkodzenia. Zarówno waza, jak i pozostałe elementy tej serii są wyjątkowo piękne i ponadczasowe. Seria naczyń Ambasador to także dobra propozycja dla restauracji i hoteli.

Porcelana Lubiana Ambasador przywodzi na myśl wspomnienia i zabiera nas podczas posiłku w podróż do dzieciństwa. Kształt naczyń oraz nieskazitelna biel sprawia, że ta kolekcja jest uniwersalna, co pozwala na dopasowanie do klasycznego i nowoczesnego wnętrza Państwa domu. Można również kupić cały zestaw z tej serii, który uczyni Twoje posiłki wyjątkowymi, nie tylko podczas uroczystości, ale także na co dzień. Porcelana wykonana w połączeniu klasyki i nowoczesności sprawdzi się w każdym domu.

Lubiana Ambasador - Piękna i wytrzymała porcelana

Żyjemy w czasach, w których ciągle nie ma na nic czasu, bez przerwy jesteśmy zabiegani i zapracowani. Często mieszkamy od naszych najbliższych daleko i spotykamy się tylko podczas uroczystości świątecznych. Dlatego tak ważne jest, aby posiłki w tym czasie podane, były wyjątkowe i najpiękniejsze ze wszystkich. Nasza porcelana Lubiana Ambasador nadaje się do tego znakomicie. Jej reprezentantem jest waza obiadowa o pojemności 2,5 litra. Jej obłe kształty dodają kunsztu i elegancji na stole.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.