Jeden do soli, drugi do pieprzu. Szybko przekonasz się, jakie efekty w kuchni osiągniesz dzięki profesjonalnym młynkom.

Jest 12 produktów.

Sól i pieprz to kwintesencja sztuki kulinarnej. We Francji każdy szanujący się szef kuchni ma zawsze pod ręką nierozłączny komplet młynków z grubymi kryształkami najlepszej soli i najlepszym gatunkiem pieprzu z egzotycznych plantacji. W większości przypadków jest to młynek firmy Peugeot, produkowany nieprzerwanie od lat siedemdziesiątych XIX wieku, dokładnie z tym samym opatentowanym mechanizmem i wieczystą gwarancją.

Ten i wiele innych niezawodnych modeli młynków do przypraw znajdziesz w naszej ofercie. Zarówno ręczne, jak i elektryczne, ale zawsze w bezkompromisowej jakości – dodadzą Twojej kuchni specjalnego klimatu.

Młynki Peugeot, Kassel, Husla i inne produkty do soli i pieprzu, z gwarantowaną niezawodnością, zawsze pozostają w gotowości do działania.
Z regulowaną grubością ziaren i dużą pojemnością szybko okażą się niezastąpione podczas doprawiania zup, pieczystego czy sałatek.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Nie zapomnij dobrać wielkości, kształtu i koloru młynków do wystroju Twojej kuchni. Urządzenie w łagodnym odcieniu naturalnego drewna mogą dopasować się i do kuchni w stylu rustykalnym, i do awangardowego wnętrza z dużym metalowym okapem na środku. Można tam również postawić srebrzysty, stalowy młynek z napędem elektrycznym.

Jednolity lakier na powierzchni młynka trzeba dopasować kolorem do stylu mebli, jeśli również mają lakierowane fronty. Chyba że chodzi o klasyczną biel lub czerń – wtedy na pewno młynek odwdzięczy się także dopasowaniem do każdego wnętrza.