Karolina Castel

Jest 3 produktów.

Porcelana stołowa z serii Karolina Castel to ukłon w stronę tradycyjnych wyrobów sprzed lat. Naczynia utrzymane w kolorze kremowym ecru przywodzą na myśl popołudnie w domu babci, pachnącym kawą i tradycyjnymi wypiekami. W serii dostępne są serwisy kawowe i obiadowe, które pozwolą na ugoszczenie 6 lub 12 i więcej osób. Uzupełnienie kompletów naczyń z porcelany stanowią stylowe bulionówki ze spodkami. Zaletą kompletów z linii Castel jest możliwość korzystania z nich podczas podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej oraz mycie w zmywarce.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina z Jaworzyny Śląskiej od dziesięcioleci produkują zastawy stołowe. To tradycyjna, polska porcelana kostna, która doskonale sprawdzi się w użytku domowym oraz restauracyjnym. Porcelana Karolina Castel cieszy się doskonałymi opiniami zarówno Pań Domu, jak również znanych i cenionych restauratorów.

Polska porcelana Karolina Castel - zamień posiłek w luksusową ucztę

Serwis obiadowy Karolina Castel to doskonały prezent na różne okazje. Jednorazowa inwestycja pozwoli cieszyć się pięknem kostnej porcelany przez długie lata. Naczynia wypalane w piecach śląskich zakładów mają doskonałe parametry techniczne. To częsty wybór klientów, którym zależy na zakupie porcelanowych naczyń najwyższej jakości.