Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Chodzież Kamelia Złoty Pasek (B014 / 0014)

Jest 5 produktów.

Seria dekorowanej porcelany Chodzież Kamelia Złoty Pasek (symbol B014) pochodzi z fabryki Chodzież, która od 1852 roku wytwarza porcelanę najwyższej jakości, przeznaczoną zarówno do użytkowania codziennego, jak i na specjalne okazje. Serwisy do obiadu lub kawy Kamelia to eleganckie, reliefowe zestawy naczyń w okrągłym kształcie, zdobione wykonanym ręcznie złotym paskiem na brzegach. Naczynia mają klasyczny, okrągły kształt, będą pasować do klasycznego wystroju stołu i wnętrza. Zestawy Kamelia to porcelana najwyższej jakości, jest więcej nie tylko piękna ale również bardzo trwała.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Piękne, klasyczne, delikatnie zdobione naczynia w romantycznym stylu. Porcelana z serii Kamelia Złota to klasyczny zestaw obiadowo–kawowy z nutką romantyzmu. Są to naczynia o smukłej linii, dekorowane delikatnym reliefem oraz złotym paskiem, który zachwyca precyzją i dokładnością ręcznego wykonania. Nienaganny wygląd elementów kompletu wzbudza podziw, szczególnie dobrze sprawdza się, gdy chcemy stworzyć wyjątkowy, romantyczny nastrój.

Chodzież Kamelia Złoty Pasek (B014/0014) Praktyczny i trwały zestaw

Zestawy obiadowo–kawowe Chodzież Kamelia Złoty Pasek symbol B014 to porcelana najwyższej jakości. Jest piękna, o szlachetnej linii i ma jednocześnie gwarancję trwałości na wiele lat. Posiadamy w ofercie trzy rodzaje kompletów z tej serii: zawierający 45, 84 i największy 108 części. W zestawach znajduje się wiele eleganckich i praktycznych naczyń, między innymi talerze, salaterki, półmiski, wazy, sosjerki, filiżanki, a w największym również bulionówki ze spodkami.