Krzysztof O'le

Jest 4 produktów.

W naszym sklepie internetowym czeka na klientów również praktyczna linia talerzy porcelanowych O'le znanej fabryki Krzysztof z Wałbrzycha.
Jest to biała, niezdobiona porcelana z solidnymi talerzami i kubkami o klasycznej, okrągłej linii.

Naczynia o takim profilu poza wzmocnioną konstrukcją zapewnią także estetyczne nakrycie stołu nawet podczas świątecznych okazji.
Krzysztof Ole cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób poszukujących ładnych i użytecznych naczyń do kuchni i jadalni.

Talerze, spodki i filiżanki z kolekcji Krzysztof Ole wyróżnia idealnie okrągły kształt oraz brak jakichkolwiek zdobień. Prosty design i estetyczne wykonanie daje w sumie kompletne, białe nakrycie, które sprawdzi się w każdym kolorystycznym zestawieniu.

Poszukujesz uniwersalnego kompletu naczyń na co dzień i od święta? Zamów w naszym sklepie !
Mamy dla Ciebie zestawy zawierające naczynia do serwowania pełnego obiadu z przystawkami oraz deseru z kawą. Większe komplety to również znakomite rozwiązane dla restauracji, hoteli czy domów weselnych.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Postaw na praktyczność talerzy z serwisem O'le.

Tradycyjny, okrągły kształt porcelany Krzysztof Ole kryje w sobie solidność i odporność na uszkodzenia, co potrafią docenić użytkownicy z branży gastronomicznej.
Specjalne wzmocnienia na brzegach i powłoka, która chroni przed rysami i pęknięciami, to jeden z powodów tego uznania.
Wyjątkowo trwały serwis można umieszczać w zmywarce bez obaw o wyszczerbienie czy zmatowienie talerzy i kubków.