Lubiana Opera

Jest 22 produktów.

Klasyczna seria Lubiana Opera opiera się na zastosowaniu białej, standardowej porcelany oraz nietypowych, falistych kształtów poszczególnych elementów serwisu porcelanowego. Charakterystyczne, płynne linie są niezwykle intrygujące, gdyż kuszą efektem dynamiki i lekkości. Właśnie z tego względu produkty z tej kolekcji są wybierane przez osoby ceniące rozwiązania najwyższej klasy, które sprawdzą się praktycznie w każdym domu. W naszym sklepie Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz wszystkie elementy wchodzące w skład prezentowanej kolekcji.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Charakterystyczną cechą linii Lubiana Opera jest nietypowa forma poszczególnych elementów. Kształt przypomina bowiem falę - naczynia są nieco zaokrąglone i asymetryczne, lecz przy tym bardzo klasyczne. Firma Lubiana zatrudnia najlepszych projektantów, którzy potrafią zgrabnie połączyć cechy nowoczesności z tradycją, co doskonale widać właśnie po prezentowanej kolekcji. Na uwagę zasługuje także jakość produktów. Firma Lubiana używa do produkcji doskonałą porcelanę odporną na zarysowania i pochłanianie zapachów, czy powstawanie trudnych do usunięcia plam.

Zamów elementy z serii Lubiana Opera

Cała kolekcja Lubiana Opera jest odpowiednia do wszystkich typów wnętrz, zatem zarówno do klasycznie urządzonych jadalni, jak i do tych bardziej nowoczesnych. To zasługa użycia do produkcji tradycyjnej bieli, którą producent zestawił z niespotykanym, płynnym kształtem obrzeży. Zamów już dziś zastawę stołową najwyższej klasy z serii Lubiana Opera na Hurtowniaporcelany.pl!