Serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe

Jest 194 produktów.

W naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz wieloelementowe serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe. Komplety zastawy stołowej doskonale sprawdzą się w przypadku spotkań rodzinnych w większym gronie bądź w lokalach gastronomicznych, których właścicielom zależy na pięknej aranżacji i serwowaniu każdego dania w elegancki i nowoczesny sposób. Domowe przyjęcia są niezwykle popularne, a okazji do ich organizowania jest mnóstwo - Urodziny, Chrzciny, czy też Komunie Święte to idealny czas na spędzenie wspólnych chwil z najbliższymi w towarzystwie pysznego jedzenia.

Pokazuje 1 - 36 z 194 elementów

Serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe doskonale sprawdzą się na wiele okazji, dlatego warto mieć je w swoim domu. Modne naczynia są doskonałym sposobem na estetyczne podawanie posiłków, zwiększają walory smakowe, a także są wspaniałą dekoracją stołu. W towarzystwie świeżych kwiatów i białego obrusu prezentują się niezwykle gustowne i tworzą piękną aranżację, na którą każdy zaproszony gość z pewnością zwróci uwagę.

Serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe - podkreślą estetykę serwowanych potraw

Serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe łączą w sobie porcelanę obiadową, na którą składają się talerze, wazy, półmiski, salaterki i sosjerki oraz kawową - z uroczymi filiżankami, spodkami, imbrykami, cukiernicami i mlecznikami. Wszystkie elementy można czyścić w zmywarce i używać w mikrofali, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Producenci zadbali również o ich wspaniały design, kształt kwadratowy lub okrągły i wysoką jakość.

W naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz szeroki wybór porcelany. Oferujemy zarówno pojedyncze modele, jak i kompletne serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe, które różnią się od siebie designem. Wśród propozycji dostępne są między innymi komplety cechujące się prostym i klasycznym wzornictwem - minimalistyczne formy, biały kolor i brak zdobień spełnią przede wszystkim oczekiwania miłośników nowoczesnego stylu. Natomiast dla wielbicieli tradycyjnych dekoracji oferujemy serwisy porcelanowe wyróżniające się finezyjnym kształtem oraz ozdobami prezentującymi kwiatowe motywy bądź dekoracje w złotym lub srebrnym kolorze. Polecamy na duże przyjęcia.

Poznaj najlepsze serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe

Serwisy obiadowo-kawowe 18 i 24 osobowe dostępne w naszym asortymencie charakteryzuje różnorodność stylu, kształtu i dekoracji. W dostępnych kolekcjach znajdziesz między innymi porcelanę pochodzącą od renomowanych producentów, wśród których warto wymienić firmę Lubianę, Chodzież, Ćmielów i Krzysztof. To najczęściej wybierane modele, które pozwalają stworzyć rodzinną atmosferę w każdym domu.