Krzysztof Eureka

Jest 3 produktów.

Lubisz naczynia porcelanowe o ciekawych, nieregularnych formach? Szukasz modnego serwisu obiadowego z białej porcelany? Styl, który Cię pociąga to klasyka z nutą nowoczesności? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, to kolekcja naczyń porcelanowych Krzysztof Eureka będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. W obszernej serii wyrobów dostępne są komplety naczyń dla 6 - 12 osób oraz wiele pojedynczych elementów, pozwalających na złożenie praktycznego zestawu naczyń.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wałbrzyska Porcelana Krzysztof (KRISTOFF) tworzy naczynia od ponad 180 lat. Fabryka działa nieprzerwanie od 1831 roku. Seria Krzysztof Eureka łączy w sobie wysoką funkcjonalność i ciekawą formę. To częsty wybór klientów detalicznych oraz właścicieli restauracji. Naczynia z tej kolekcji można myć w zmywarce oraz używać ich podczas podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej, co sprawia, że są wygodne w użytkowaniu.

Polską porcelanę Krzysztof Eureka uwielbia cały świat

Kup serwis obiadowy lub kawowy w Hurtowni Porcelany Żabka i ciesz się najlepszymi wyrobami dostępnymi w przystępnych cenach. W serii Krzysztof Eureka dostępne są obszerne komplety naczyń, które pozwolą na przyjęcie wielu gości jednocześnie. Dodatkiem do serwisów będą wazy z pokrywkami, misy, salaterki, imbryki oraz cukiernice, dzięki którym stworzysz funkcjonalny zestaw naczyń odpowiednich na wystawne przyjęcie i rodzinny obiad.