Lubiana Afrodyta

Jest 19 produktów.

Kolekcja Lubiana Afrodyta składa się z bardzo tradycyjnej okrągłej zastawy stołowej, którą warto zastosować w każdym domu. Elementy wchodzące w jej skład są w całości białe, eleganckie i ponadczasowe, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych jadalniach i kuchniach. Wszystkie są doskonale wykonane i zapewniają wiele lat użytkowania bez powstawania jakichkolwiek, stałych zabrudzeń czy uszczerbień dzięki lekko pogrubionym brzegom talerzy. Fabryka, tworząc tę kolekcję, zwróciła uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze aspekty istotne podczas codziennego użytkowania naczyń.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Wszystkie elementy wchodzące w skład kolekcji Lubiana Afrodyta są okrągłe. Zarówno pojedyncze talerze, spodki, kubki czy salaterki mają kształt koła i tym samym są bardzo uniwersalne (np. bez problemu pasują do zmywarek). Cechą wspólną wszystkich naczyń jest również wysoka jakość. Porcelana użyta do produkcji jest trwała i odporna na większość trudnych do usunięcia plam. Szkliwiona powierzchnia zaskakuje głębokim połyskiem i gładkością, która utrudnia przywieranie zabrudzeń.

Zamów już dziś elementy serii Lubiana Afrodyta

W kolekcji Lubiana Afrodyta znajdziesz wszystkie pojedyncze elementy, a także całe zestawy odpowiednie nawet dla 24 osób składające się z 340 części. Znajdują się w nich zarówno te podstawowe elementy, jak i rzadziej spotykane, na przykład małe imbryczki o różnych pojemnościach, czy serwetniki oraz posypywaczki. Zamów koniecznie elementy serii Lubiana Afrodyta na Hurtowniaporcelany.pl! Polecamy również do hoteli i restauracji.