Porcelana

Porcelana

Jest 3794 produktów.

Porcelaną nazywamy naczynia owiane sławą ze względu na ich niebywałą jakość i elegancki design. Obecna jest w wielu domach i wnętrzach, zarówno tych klasycznych, jak i skrajnie nowoczesnych. W sklepie HurtowniaPorcelany.pl znajdziesz najlepszą porcelanę najwyższej jakości, która będzie mogła być traktowana jako główny element dekoracyjny jadalni i kuchni. Oferujemy produkty tradycyjne, białe w atrakcyjnej cenie, a także wersje ekskluzywne i awangardowe, pełne bogatych zdobień.

Pokazuje 1 - 36 z 3794 elementów

Wśród wyrobów z ceramiki i porcelany dostępnej na Hurtowniaporcelany.pl znajdują się między innymi filiżanki w zestawie ze spodkiem, kubki o różnych pojemnościach i ciekawych kształtach, a także salaterki, talerze w różnych wariantach i kształtach, a nawet całe zestawy i serwisy składające się z wielu elementów. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie wyselekcjonowany asortyment znanych i cenionych firm, takich jak Elih, Lubiana, Chodzież, Ćmielów itp.. Marki te przykładają ogromną wagę do precyzyjnego wykonania wyrobów przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i trwałej porcelany.

Porcelana - dlaczego ją tak kochamy?

Porcelana jest produkowana już od VII wieku, zatem jest jednym z najstarszych i zarazem najczęściej spotykanych materiałów do wyrobu naczyń, który przetrwał tak długą próbę czasu. Ten fakt jednak nie dziwi, na początku jej istnienia mogli sobie na nią pozwolić jedynie najbogatsi, dlatego wówczas porcelana była atrybutem klasy wyższej. Nie bez powodu nazywano ją wtedy “białym złotem”. Teraz jednak jest zupełnie inaczej - na dobrą porcelanę może sobie pozwolić każdy, gdyż w sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl znajdują się produkty w bardzo atrakcyjnych cenach i z szybką wysyłką.

Porcelana ma wiele zalet, wśród których najistotniejszy zdaje się jej rewelacyjny wygląd, a także niezwykła odporność. Te dwie cechy powodują, że ceramika nie ma sobie równych szczególnie na stołach, gdzie te dwie kwestie liczą się najbardziej. Porcelana jest szeroko rozpowszechniona i tym samym większość osób potwierdza jej liczne atuty. Co ciekawe, porcelana dosłownie łączy pokolenia, gdyż spotkamy ją zarówno w mieszkaniach naszych babć, jak i w nowoczesnych domach.

Wygląd porcelany

Ogromną zaletą porcelany jest między innymi jej stylistyka, gdyż wyróżnia się wieloma kwestiami, które tyczą się tylko i wyłącznie tego materiału. Po pierwsze, jest niezwykle gładka w dotyku i pełna połysku. Po drugie, porcelana jest masywna, a trzymając ją w dłoni, czujemy ciężar, który sprawia wrażenie ekskluzywności i produktu z wysokiej półki. Wreszcie po trzecie, porcelana jest bardzo twarda, dzięki czemu nie traci swojej estetyki wraz z upływem czasu i wygląda pięknie przez wiele lat użytkowania. Te cechy powodują, że porcelanowe zastawy stołowe obiadowe i kawowe są najlepszym wyborem w każdym wypadku.

Jaką porcelanę warto kupić?

W Hurtowni Porcelany Żabka znajdziesz wszystkie produkty wykonane z porcelany, które idealnie sprawdzą się w każdym domu. Z pewnością warto zacząć od zakupu filiżanek, umożliwiających podanie kawy w bardzo atrakcyjny sposób. Nie mniej istotne są talerze, szczególnie deserowe do ciasta. Osoby przyjmujące w swoim domu wielu gości powinny zaopatrzyć się także w mlecznik do kawy, atrakcyjną cukiernicę oraz serwetniki. Warto wykorzystać elementy porcelany jako ozdobę, dlatego należy dopasować jej wygląd do stylu panującego we wnętrzu. Klasyczne modele ze zdobieniami warto zastosować w tradycyjnych domach, a modele o nowoczesnej stylistyce - w tych futurystycznych i modernistycznych. Zamów już dziś najlepszą porcelanę na Hurtowniaporcelany.pl!