Bogucice linia Cottage kolor Graphite

Jest 22 produktów.

W przypadku porcelany z BOGUCIC wysmakowana forma z odrobiną ludowej klasyki to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ciemnoszara wersja Cottage Graphite pozwoli stworzyć ciekawy klimat dużej jadalni. Można ją wypróbować w domowym zaciszu albo w pomieszczeniach klimatycznego pensjonatu. Doskonale podkreśli również familijną atmosferę w pełnej gwaru kuchni utrzymanej w stylu rustykalnym.

Zaproszeni goście lub domownicy zgromadzeni przy wspólnym stole szybko docenią i polubią przyjazny serwis z pojemnymi filiżankami i kubkami. Proste, bliskie sercu kształty ocieplą atmosferę każdej biesiady w gronie wypróbowanych znajomych i przyjaciół. Neutralny kolor pozwoli dopasować do nich dowolny wystrój stołu – za każdym razem dodatki stworzą nieograniczone możliwości dekoracyjne.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Godna polecenia solidna porcelana od renomowanego producenta świetnie radzi sobie z upływem czasu. Wszystkie naczynia bez problemu można umyć w zmywarce. Nie robi na nich wrażenia podgrzewanie w mikrofalówce – nawet po wielokrotnym użyciu wyglądają tak samo dobrze jak za pierwszym razem.