Ambition Monaco

Jest 3 produktów.

Aby niedzielny obiad, popołudniowa rozmowa z bliskimi, czy też spotkanie biznesowe w biurze przebiegło w miłej atmosferze, potrzeba nie tylko dobrej kawy i wyśmienitych dań, ale również eleganckich zestawów naczyń. Dlatego polecamy modne kwadratowe serwisy obiadowe i kawowe Ambition Monaco. Ta niezwykle elegancka porcelana przypadnie do gustu miłośnikom niebanalnego wzornictwa i oryginalnego designu, ponieważ została wykonana pod okiem prawdziwych profesjonalistów. Dzięki niej stworzenie wyjątkowego nakrycia stołu, które wzbudzi podziw gości, stanie się niezwykle proste.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi 18-częściowe serwisy obiadowe dla sześciu osób, 36-częściowe serwisy obiadowe dla dwunastu osób, 24-częściowe serwisy kawowe dla dwunastu osób, a także 17-częściowe i 12-częściowe serwisy kawowe Ambition Monaco dla sześciu osób. W skład serwisów obiadowych wchodzą w pełni funkcjonalne, wygodne w obsłudze i zgodne z aktualną modą talerze obiadowe, deserowe oraz głębokie. Natomiast w skład serwisów kawowych, oprócz filiżanek i spodków, może wchodzić także dzbanek z pokrywką, mlecznik oraz cukiernica z pokrywką.

Ambition Monaco – serwisy, które posłużą przez długie lata

Wszystkie serwisy Ambition Monaco utrzymane są w delikatnym, kremowym odcieniu, dzięki czemu będą idealnie współgrać nie tylko z dekoracją stołu, ale również z wystrojem wnętrz, gdyż mamy do czynienia z kolorem uniwersalnym. Kolejna istotna zaleta naszej porcelany to kwadratowe kształty talerzy oraz spodków, które ostatnio robią prawdziwą furorę. Nasze produkty można bez obaw myć w zmywarkach i nawet użytkowanie w mikrofalówce nie wpłynie na nie negatywnie.