Chodzież Venus

Jest 3 produktów.

Kolekcja nowoczesnej w formie porcelany Chodzież Venus pochodzi z fabryki z tradycjami, która od 1852 roku wytwarza porcelanę. Serwisy kawowo–obiadowe Chodzież Venus to połączenie nowoczesnej formy porcelany z klasyczną kolorystyką. Naczynia o płynnych, geometrycznych kształtach dobrze komponują się z prostymi, nowoczesnymi wnętrzami.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zestawy porcelany z serii Venus to nowoczesny, okrągły fason dla osób ceniących minimalizm, funkcjonalność i estetykę. Forma naczyń jest jednocześnie klasyczna, a cała zastawa stołowa bardzo praktyczna. Kolekcja Venus z czarno–białą dekoracją Black & White, znaną również jako Skóra Węża, pasuje do różnych aranżacji stołu, zarówno minimalistycznych, jak i klasycznych. Ciekawie wygląda również komplet biały, serwis kawowy Chodzież model Venus Biała Skóra. Te piękne nowoczesne zestawy kawowo–obiadowe będą doskonałe również dla Twojego domu.

Chodzież Venus - naczynia precyzyjnie wykonane

Wszystkie elementy zestawów Venus wykonane są z porcelany najwyższej jakości, dlatego są bardzo trwałe i na długo zachowują swoje piękno i blask. Serwisy są praktyczne ze względu na duże, pojemne talerze i filiżanki. W kompletach znajdują się wszystkie niezbędne elementy zestawów kawowo–obiadowych.