Elih Alani

Jest 2 produktów.

Kto z nas nie docenia elegancji ponadczasowego połączenia bieli z czernią. Firma Elih posiada w swojej ofercie linię porcelany Alani, który z pewnością sprosta wymaganiom współczesnych klientów. Połączenie bieli z czernią to obecnie bardzo modne i eleganckie zestawienie barw, jakie można sobie wyobrazić. W serii Elih Alani można znaleźć wiele ciekawych i interesujących elementów użytkowych. Mamy w swojej ofercie zarówno serwisy sześcio, jak i dwunasto oraz dwudziestocztero osobowe dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie komplet, dopasowany do swoich własnych potrzeb. Posiadamy także pojedyncze elementy z tej serii.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Szeroki wybór kompletów o różnej liczbie elementów sprawia, że zestawy z tej serii są wprost idealne na rodzinne przyjęcia lub prezent do codziennego użytku. W skład największych serwisów wchodzą oprócz talerzy obiadowych, głębokich i deserowych, półmisek prostokątny 30 i 25 centymetrów, duża salaterka, waza do zupy oraz sosjerka. Talerze i wszystkie produkty można bez najmniejszych obaw używać zarówno w kuchenkach mikrofalowych, jak i w zmywarkach, co pozwala zaoszczędzić czas i znacznie ułatwia przygotowywania do przyjęcia oraz sprzątanie po nim.

Elih Alani - Ponadczasowy wzór

Firma Elih posiada w swojej ofercie nowoczesną porcelanę o nietuzinkowym kształcie i eleganckim designie. Kolekcja Elih Alani to modny i popularny wybór, który zawsze będzie się efektownie prezentował na Państwa stole. Produkty z tej serii idealnie pasują do użytku na co dzień, a także na ważne okazje i uroczyste przyjęcia w gronie rodziny lub przyjaciół.