Noże kuchenne Gerlach Smart Granit NK988M - niespotykany blok z patyczkami w które wsadzamy noże.

Jest 1 produkt.

Kolekcja noży kuchennych Gerlach Smart Granit (symbol NK988M) wyróżnia się od innych noży swoją uniwersalnością, nowoczesnym podejściem do kwestii przechowywania i odkładania noży tj. bloku z patyczkami w które wsadzamy noż) i eleganckim, a zarazem poszukiwanym loftowym designem w odcieniach szarości.
Rękojeść noży jest wykonana z tworzywa w technologii Soft Touch, praca z nożem jest prosta nawet w mokrych dłoniach.

Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej typu X30Cr13 z dodatkiem chromu. Twardość ostrza noża wg. skali Rockwella to 53-56 HRC (każdy z noży jest na tyle sztywny aby kroić warzywa czy wędliny na plasterki oraz na tyle elastyczny by nie pękał podczas dużego nacisku czy zmiany kąta krojenia).

Zarówno rękojeści noży jak i nowoczesny blok jest pokrywy satynowaną marmurkową powłoką, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętnym wyglądem i modną kolorystyką w odcieniach szarości i bieli, będąc doskonałym dodatkiem w nowoczesnym wnętrzu kuchni.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Noże kuchenne zalecamy myć ręcznie i odłożyć do ociekacza lub bloku. Mycie noży w zmywarce, ze względu na wysoką temperaturę, ogromną wilgoć oraz działanie środków chemicznych prowadzi do uszkodzenia ostrzy oraz rękojeści noży.
Wszystkie noże kuchenne Gerlach posiadają 2 lata gwarancji a przy właściwej obsłudze będą służyły w kuchni przez wiele lat.