Bogucice linia Martha kolor Platin

Jest 9 produktów.

Bogato zdobiona zastawa stołowa w klasycznie pięknym wydaniu to marzenie niejednej pani domu. Martha Platin z wytwórni BOGUCICE może spełnić wszystkie oczekiwania wymagającej osoby, która na swoim stole chciałaby ujrzeć królewski serwis. Rzetelne podejście do misternego zdobnictwa i nawiązanie do przedwojennych wzorów dało w tym przypadku wyjątkowy efekt.

Jeśli chcesz, by wśród eleganckich nakryć pojawił się prawdziwie odświętny komplet naczyń, nie musisz szukać dalej. Platynowe obwódki na talerzach i filiżankach nadają mu dużo wytworności, a szeroki pas roślinnego ornamentu na lekko szarym tle wyróżnia naczynia spośród innych. To doskonały sposób na wprowadzenie do każdego wnętrza prawdziwie salonowej aury.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Uznany wytwórca od lat przykłada wagę do tego, by oferować mocne zastawy stołowe, które bez szwanku przetrwają kolejne dekady. Trwałe i wytrzymałe naczynia można włożyć do zmywarki bez jakichkolwiek obaw o utratę nieskazitelnego wyglądu. To idealny pomysł na odświętny serwis, który przez lata można przechowywać w domowym kredensie