Bogucice linia Martha kolor Platin

W tej kategorii nie ma produktów.

Bogato zdobiona zastawa stołowa w klasycznie pięknym wydaniu to marzenie niejednej pani domu. Martha Platin z wytwórni BOGUCICE może spełnić wszystkie oczekiwania wymagającej osoby, która na swoim stole chciałaby ujrzeć królewski serwis. Rzetelne podejście do misternego zdobnictwa i nawiązanie do przedwojennych wzorów dało w tym przypadku wyjątkowy efekt.

Jeśli chcesz, by wśród eleganckich nakryć pojawił się prawdziwie odświętny komplet naczyń, nie musisz szukać dalej. Platynowe obwódki na talerzach i filiżankach nadają mu dużo wytworności, a szeroki pas roślinnego ornamentu na lekko szarym tle wyróżnia naczynia spośród innych. To doskonały sposób na wprowadzenie do każdego wnętrza prawdziwie salonowej aury.


Uznany wytwórca od lat przykłada wagę do tego, by oferować mocne zastawy stołowe, które bez szwanku przetrwają kolejne dekady. Trwałe i wytrzymałe naczynia można włożyć do zmywarki bez jakichkolwiek obaw o utratę nieskazitelnego wyglądu. To idealny pomysł na odświętny serwis, który przez lata można przechowywać w domowym kredensie