Obrusy i bieżniki w różnych kolorach do urozmaiconych aranżacji i nakrycia stołu.

Jest 4 produktów.

Trudno wyobrazić sobie elegancki stół w kuchni czy jadalni bez odpowiedniego nakrycia.
Obrusy i bieżniki
z naszej oferty pomogą dobrać odpowiednie tło do każdego serwisu. Warto pamiętać, że większość zestawów porcelany dobrze komponuje się w różnych tonacjach kolorystycznych, dlatego nie trzeba ograniczać się wciąż do tej samej palety barw.
Obrusy w tradycyjnym i nowoczesnym stylu zawsze można odpowiednio zaaranżować i stworzyć stół godny najwyższego uznania.

Standardem uroczystego nakrycia wciąż pozostaje biel, jednak da się ją ożywić przy pomocy nowoczesnych bieżników.
Pas barwnej materii biegnącej przez środek stołu można dobrać zarówno do kolorystyki wzorów na naczyniach (niekoniecznie musi być to identyczna barwa – np. do motywów kwiatowych zawsze będzie pasowała soczysta, wiosenna zieleń).

Można zestawić bieżnik z dekoracyjnymi dodatkami – świecznikiem, kwiatami w wazonie lub drobiazgami użytymi przy każdym nakryciu z osobna.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  23,00 zł

  Elegancki bieżnik gładki na stół Kolor chabrowy  40 x 140 cm Wykonany z wysokojakościowej tkaniny poliestrowej Jednolity deseń bez zdobień Pięknie prezentuje się na stole, ławie.

  37

 • Produkt chwilowo niedostępny

  23,00 zł

  Elegancki bieżnik gładki na stół Kolor seledynowy 40 x 140 cm Wykonany z wysokojakościowej tkaniny poliestrowej Jednolity deseń bez zdobień, intensywny kolor Pięknie prezentuje się na stole, ławie.

  32

 • Produkt chwilowo niedostępny

  23,00 zł

  Elegancki bieżnik gładki na stół Kolor ciemny szary 40 x 140 cm Wykonany z wysokojakościowej tkaniny poliestrowej Jednolity deseń bez zdobień Pięknie prezentuje się na stole, ławie.

  32

 • Produkt chwilowo niedostępny

  23,00 zł

  Elegancki bieżnik gładki na stół Kolor jasny szary 40 x 140 cm Wykonany z wysokojakościowej tkaniny poliestrowej Jednolity deseń bez zdobień Pięknie prezentuje się na stole, ławie.

  36

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Oferta obrusów i bieżników na naszych stronach nawiązuje do oferowanych tutaj serwisów i naczyń stołowych. Zaopatrz się w dekoracje dla Twojego domu, których można używać także na co dzień na kuchennym stole.

Od dekoracji blatu zaczyna się atrakcyjny wygląd całego stołu i pomieszczenia, w którym się znajduje – wybierz produkty, które będzie można łączyć i używać w różnych konfiguracjach.
Oferujemy tekstylia sprawdzone przez naszych użytkowników, które przez długi czas nie zmieniają swoich właściwości.