Ćmielów Astra Biała

Jest 7 produktów.

Komplety obiadowe i kawowe Ćmielów Astra Biała (symbol B001) przywodzą na myśl wiktoriańską zastawę stołową w okrągłym kształcie. Kunsztowne zdobienia pokrywek cukiernicy oraz imbryka stanowią prawdziwą ozdobę każdego stołu zastawionego tymi właśnie naczyniami. Serwisy Ćmielów Astra Biała (symbol B001) pozwalają na skomponowanie pełnej zastawy stołowej zarówno w domach, jak i restauracjach. Do wyboru w naszej hurtowni oferujemy komplety składające się z 48, 84 lub aż 108 elementów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Porcelana ta została wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu naczynia nadają się do mycia w zmywarkach, a także do podgrzewania posiłków w mikrofalówce. Brak jakichkolwiek zdobień i biały odcień porcelany pozwala dopasować je niemal do każdej aranżacji stołu, bez względu na to, czy jest to rodzinny obiad, czy też odświętna kolacja biznesowa. Podane na nich dania zawsze prezentują się niezwykle elegancko i wykwintnie niczym spod ręki najlepszego szefa kuchni.

Luksus na własność

Piękna zastawa pozwala rozpocząć dzień od filiżanki idealnie zaparzonej kawy w pięknej oprawie, a także zjeść posiłek oraz przyjąć gości tak, aby poczuli się naprawdę wyjątkowo. Dlatego każdy, kto marzy o odrobinie luksusu na własność, powinien zdecydować się na okrągły komplet obiadowo-kawowy Ćmielów Astra Biała symbol B001 z oferty naszej hurtowni. Jego gwarancją trwałości jest ponad 200-letnie doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych naczyń polskiej fabryki Ćmielów.