Młynki do sera – nieoceniona pomoc w kuchni

Jest 1 produkt.

Dzięki takim poręcznym urządzeniom praca w kuchni nabiera tempa, smaku i staje się prawdziwą przyjemnością.
Odkryj młynki do sera – kwintesencję ergonomii i nowoczesnego stylu w każdej nowoczesnej kuchni. To znakomity sposób na uproszczenie gotowania, pieczenia, zapiekania i… przyrządzania deserów, ponieważ wbrew nazwie młynek do sera służy także do rozdrabniania innych produktów.

Niewielkie rozmiary i funkcjonalna budowa pozwala na jego szybkie i sprawne użycie dokładnie wtedy, gdy potrzebujemy zetrzeć zarówno twardy parmezan, jak i miękką goudę.
Co jeszcze możemy rozdrabniać przy pomocy tego zgrabnego sprzętu, nierzadko wpadającego w oko ciekawym wyglądem?

Rozdrabnianie orzechów laskowych czy migdałów nigdy nie było szczególnie proste. Dziś zamiast siekania lub tłuczenia wystarczy włożyć je do młynka i obrócić parę razy wydajny mechanizm. Gotowe! W ten sam sposób można rozdrobnić czekoladę, a nawet twarde jarzyny.
Młynek do sera przyda się przy naprawdę wielu przepisach.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Młynki do sera to tak naprawdę połączenie mechanizmu obrotowego z tarczą lub bębnem z otworami jak w klasycznej tarce. Dzięki przełożeniu w dobrym młynku nie poczujesz oporu, a sam sprzęt szybko i dokładnie rozdrobni nawet najtwardszy kawałek sera.

To rozwiązanie idealnie sprawdza się, gdy zamierzamy posypać zapiekankę czy grzanki tartym serem lub podać spaghetti z parmezanem.
Wybierz model z korbką lub obracanym korpusem, w zależności od Twoim preferencji.