Filtry

Producent
Zmywarka
Ilość osób
Średnica
Mikrofalówka

Formy i tace do zapiekania. Odmień swoje menu i włącz do niego zdrowe i pyszne zapiekanki z różnych stron świata.

Jest 3 produktów.

Hiszpańska paella, caserole, pizza i bakłażany pod serową poduszką – co łączy te nazwy i przepisy? Nie byłoby tych i wielu innych pyszności bez naczyń i tac do zapiekania. Potrawy przygotowane w ten sposób są zdrowsze od smażonych na patelni i dużo smaczniejsze od dań gotowanych.
Niektóre z nich wymagają specjalnych form, inne można bez problemu włożyć do uniwersalnych naczyń ze szkła żaroodpornego.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów do zapiekania z gwarancją solidnego użytku przez długie lata. Mogą być wykonane z ceramiki, szkła, metalu z nieprzywierającą powłoką, a nawet silikonu. Niezależnie od materiału każdy produkt z naszej oferty obejmuje gwarancja producenta – zawsze staramy się proponować jedynie sprawdzone produkty, które odpowiednio użytkowane na długo zagoszczą w Twojej kuchni.

Płaskie i głębsze tace i formy do zapiekania należą do najbardziej żywotnych akcesoriów - decydując się na wybór, otrzymasz trwałe i wydajne naczynie, z którym przyrządzisz niejedną potrawę zachwycającą gości i domowników.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wybierz tace i formy do zapiekania odpowiadające Twoim potrzebom – o jakość i smak przygotowanych w nich dań jesteśmy spokojni.
Zdrowe i smaczne zapiekanki, przygotowane i podane w estetycznych naczyniach, częściej zagoszczą na Waszym stole.

Ogrom przepisów i tradycji sprawi, że nuda i rutyna będą go omijać szerokim łukiem, a domownicy będą coraz częściej dopominać się o nowe zapiekane dania.