Ćmielów Astra G364
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Ćmielów Astra G364

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 109,00 zł - 5 659,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more

Kolor dekoracji

expand_less expand_more
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Ćmielów Astra G364

Serwis obiadowy Ćmielów Astra Fryderyka (symbol G364) to wyjątkowy komplet talerzy i naczyń, który pełni nie tylko funkcję użytkową, ale także ozdobną i reprezentacyjną na stołach bez względu na okazję. Wykonane z najwyższej jakości białej porcelany zachwycają swoimi kunsztownymi złotymi zdobieniami w formie pikowanego wzoru obecnego na każdym elemencie. Warto mieć w swoim eleganckim domu tego typu zastawę, która pozwoli na zorganizowanie przyjęcia w zaciszu czterech ścian, a także sprawdzi się w trakcie najbardziej wyszukanych przyjęć w doborowym towarzystwie.

Zastawy stołowe to niezwykle ważne elementy wyposażenia w każdym domu. W czasach, kiedy posiłki podawane są najczęściej w jadalniach, warto zadbać oto, aby jedzenie nie było tylko zaspokajaniem potrzeb organizmu, ale także przyjemnością, zarówno dla kubków smakowych, jak i dla oczu. Serwis porcelanowy Ćmielów Astra Fryderyka (symbol G364) pozwala uzyskać doskonały efekt bez najmniejszego wysiłku. Kunsztowne zdobienia i złocenia znajdujące się na brzegach talerzy i całych powierzchniach filiżanek, pozwolą rozkoszować się każdym posiłkiem.

Idealnie podane

Bez względu na to, czy często przyjmujesz w swoim domu gości, czy też nie, w naszej hurtowni możesz zaopatrzyć się w eleganckie zestawy porcelanowe Ćmielów Astra Fryderyka symbol G364 składające się z 45 lub 84 elementów. W skład serwisów obiadowo-kawowych wchodzą talerze głębokie, do podawania zup, duże płaskie talerze przeznaczone do drugiego dania, a także takie akcesoria jak sosjerka, czy waza na zupę. Dla miłośników kawy polecamy serwis kawowy z tej samej serii, który doskonale uzupełni komplet naczyń.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.