Ćmielów Astra Fryderyka G364

Jest 7 produktów.

Serwis obiadowy Ćmielów Astra Fryderyka (symbol G364) to wyjątkowy komplet talerzy i naczyń, który pełni nie tylko funkcję użytkową, ale także ozdobną i reprezentacyjną na stołach bez względu na okazję. Wykonane z najwyższej jakości białej porcelany zachwycają swoimi kunsztownymi złotymi zdobieniami w formie pikowanego wzoru obecnego na każdym elemencie. Warto mieć w swoim eleganckim domu tego typu zastawę, która pozwoli na zorganizowanie przyjęcia w zaciszu czterech ścian, a także sprawdzi się w trakcie najbardziej wyszukanych przyjęć w doborowym towarzystwie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Zastawy stołowe to niezwykle ważne elementy wyposażenia w każdym domu. W czasach, kiedy posiłki podawane są najczęściej w jadalniach, warto zadbać oto, aby jedzenie nie było tylko zaspokajaniem potrzeb organizmu, ale także przyjemnością, zarówno dla kubków smakowych, jak i dla oczu. Serwis porcelanowy Ćmielów Astra Fryderyka (symbol G364) pozwala uzyskać doskonały efekt bez najmniejszego wysiłku. Kunsztowne zdobienia i złocenia znajdujące się na brzegach talerzy i całych powierzchniach filiżanek, pozwolą rozkoszować się każdym posiłkiem.

Idealnie podane

Bez względu na to, czy często przyjmujesz w swoim domu gości, czy też nie, w naszej hurtowni możesz zaopatrzyć się w eleganckie zestawy porcelanowe Ćmielów Astra Fryderyka symbol G364 składające się z 45 lub 84 elementów. W skład serwisów obiadowo-kawowych wchodzą talerze głębokie, do podawania zup, duże płaskie talerze przeznaczone do drugiego dania, a także takie akcesoria jak sosjerka, czy waza na zupę. Dla miłośników kawy polecamy serwis kawowy z tej samej serii, który doskonale uzupełni komplet naczyń.