Gerlach noże kuchenne w bloku model 986M STYLE

Jest 6 produktów.

Organizację przestrzeni kuchennej warto rozpocząć od skompletowania zestawu noży kuchennych.
Linia GERLACH Style o symbolu 986M od najsłynniejszego polskiego producenta to trwałe i mocne ostrza wykonane ze szlachetnej stali. Noże kuchenne tej marki od lat służą jako wsparcie w niejednej kuchni nad Wisłą.
Kolekcja zawiera wszystkie konieczne odmiany - noże do chleba, mięsa, jarzyn czy sera, przydatne do obierania, krojenia, siekania, filetowania czy szatkowania. Oprócz swoich praktycznych funkcji zwyczajnie cieszą oko każdego miłośnika sztuki kulinarnej jako użyteczne i jednocześnie eleganckie narzędzia w kuchni.

GERLACH Style łączy w sobie tradycyjną jakość ostrzy o różnej długości i szerokości z nowoczesnym projektem trzonków, które nie tylko przyciągają uwagę niebanalnym kształtem, ale także potrafią usprawnić wszystkie czynności podczas przygotowywania potraw.
Rękojeści są powleczone specjalnym materiałem, który zapewnia doskonałą przyczepność i polepsza chwyt noża.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Każdy miłośnik gotowania, pieczenia i smażenia chciałby nauczyć się sprawnie posługiwać nożem kuchennym, na przykład podczas siekania cebuli.
Dzięki doskonale wyprofilowanej klindze i funkcjonalnym trzonkom dowolny nóż z serii Style pomoże w osiągnięciu prawdziwego mistrzostwa.

Właściwie pielęgnowane i umiejętnie ostrzone noże mogą wypełniać swoje zadania przez wiele lat. W najnowocześniejszym wydaniu wciąż można polegać na ich wyważeniu i ostrości.