Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Ćmielów Yvonne E685

Jest 5 produktów.

Bardzo ważną kwestią wpływającą na odbiór podawanych potraw jest wykorzystywana do tego zastawa porcelanowa. Nie bez powodu bowiem mówi się, że jemy także oczami. Zestawy obiadowo-kawowe Ćmielów Yvonne Julia (symbol E685) to idealne połączenie klasycznego, białego koloru porcelany z subtelnymi, ozdobnymi wzorami w platynowym (srebrnym) kolorze, które doskonale komponują się z różnymi wystrojami stołu w jadalni i kuchni, dopełniając je swoim niepowtarzalnym pięknem. Tradycja i użytkowa okrągła forma talerzy w nowoczesnym wydaniu to coś, co z pewnością zachwyci każdego, kto zdecyduje się na zakup zestawów obiadowych z tej serii.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Cecha charakterystyczna serii Ćmielów Yvonne Julia (symbol E685) są wąskie, srebrne obwódki okalające talerze, półmiski, salaterki, filiżanki i pozostałe elementy kompletu, dodając im wyszukanego, eleganckiego charakteru. Łagodny okrągły kształt naczyń, bez ostrych kantów, jest dodatkowym atutem zastawy stołowej od tego producenta, dostępnej w naszej hurtowni. Naszym klientom oferujemy między innymi zestawy składające się z aż 85 elementów, pozwalające urządzić wytworne przyjęcie we własnym domu.

Ćmielów Yvonne Julia E685 - Prostota i wysoka jakość

Zestawy obiadowo-kawowe Ćmielów Yvonne Julia E685 oprócz swoich subtelnych zdobień charakteryzują się także bardzo wysoką jakością wykonania. Wszystkie elementy pokryte są gładkim i odpornym na uszkodzenia mechaniczne szkliwem, które ułatwia zmywanie naczyń, bez obaw o uszkodzenia.