CHODZIEŻ Akcent Biały C000 - Cukiernica 300 ml

EAN: 5907710079591

Ilość sprzedanych: 78

Cukiernica 300 ml
Produkcja - polska fabryka CHODZIEŻ model AKCENT
Niedekorowana, nowoczesny design - kwadrat
Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.3
na podstawie 
6
opinii

35,00 zł

 

Opis

Chodzież Akcent Biały C000 - Cukiernica 300 ml

Chodzież - polska, markowa porcelana

Gustowne elementy dopasowane do całej serii CHODZIEŻ Akcent Biały C000 (dawniej Akcent 0001) uzupełniają i wzbogacają komplety deserowe o różnej wielkości. Biała cukiernica może też być alternatywą w innych zestawieniach. Dzięki klasycznym kształtom bez innych zdobień można ustawić ją we wnętrzu o dowolnej stylistyce.

Elegancka cukiernica to nieodzowna część klasycznego serwisu kawowego. Podobnie jak mlecznik czy dzbanek spaja go jako całość i zapewnia kompletne wyposażenie stołu. Model z linii Akcent Biały za sprawą estetycznych walorów świetnie wywiązuje się z tej roli. Powinien się znaleźć na odświętnym stole nawet wtedy, gdyby żaden z gości nie poprosił o cukier.

Chętnie wybieraną linię Akcent dzięki bogatej ofercie pojedynczych sztuk można stale uzupełniać o nowe elementy. Dlatego cukiernica czy każdy inny dodatek to świetny pomysł na upominek dla osoby, która korzysta z obiadowego lub kawowego zestawu.Tutaj kupujesz: Cukiernica 300 ml

Niedekorowana - biała porcelana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to polska fabryka porcelany z ponad 160-letnim doświadczeniem w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych. Poszanowanie dla tradycji widoczne jest między innymi w klasycznym wzornictwie i eleganckim charakterze porcelany.

Naczynia, jakie znaleźć możecie Państwo w ofercie polskiego producenta, goszczą w wielu wykwintnych restauracjach, podnosząc estetykę serwowanych dań.
Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, większość z asortymentu nadaje się do mycia w zmywarkach, co jednocześnie podnosi ich walory użytkowe.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.