Chodzież Akcent E758
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Chodzież Akcent E758

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 469,00 zł - 2 199,00 zł

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
CHODZIEŻ Akcent E758 (72 części) Serwis obiadowo kawowy dla 12 osób CHODZIEŻ Akcent E758 (72 części) Serwis obiadowo kawowy dla 12 osób
  • -130 zł

CHODZIEŻ Akcent E758 72 części / 12 osób

Markowy serwis obiadowo kawowy 72 części na 12 osób Polska fabryka CHODZIEŻ Nowoczesny design, platynowa dekoracja - szara róża Nadaje się do zmywarki

2 069,00 zł 2 199,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Chodzież Akcent E758

Kawę lub herbatę można podawać na wiele sposobów: z cukrem, z miodem, z konfiturami, z cytryną, czy też bez żadnych dodatków. Jednak najlepiej podać ją w serwisie z kolekcji Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758). Dzięki temu nawet tak codzienna czynność, jak delektowanie się popołudniową herbatą czy kawą, może zyskać wyjątkową oprawę. Tym bardziej że mamy do czynienia z niezwykle białą i gładką, markową porcelaną stworzoną z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo odporna na uszkodzenia i stłuczenia. Nadaje się również do użytkowania w zmywarce.

Modne komplety Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758) przeznaczone są dla sześciu lub dwunastu osób, dzięki czemu sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań, czy też wizyty znajomych. Każdemu elementowi uroku dodaje widoczny na górnym brzegu wąski, srebrny (platynowy) pasek, a także delikatna, utrzymana w szarych odcieniach róża. Na uwagę zasługują także uchwyty, które wysuwają się ponad wysokość naczyń, dodając im w ten sposób nieco szlachetności.

Chodzież Akcent Szara Róża E758 - serwis obiadowy i kawowy, o jakim marzy niejedna pani domu

Linia porcelany Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758) cechuje się nie tylko elegancją, ale również funkcjonalnością. Modny kwadratowy kształt talerzy i naczyń a także dekoracja zostały wykończone zgodnie z najlepszą charakterystyką całego asortymentu fabryki Chodzież. Subtelne zdobienia kwiatowe w odcieniach szarości przełamują nowoczesną formę porcelany i nadają jej dostojnego charakteru.

Taki upominek sprawi radość niejednej pani domu.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.