Chodzież Akcent E758

Jest 3 produktów.

Kawę lub herbatę można podawać na wiele sposobów: z cukrem, z miodem, z konfiturami, z cytryną, czy też bez żadnych dodatków. Jednak najlepiej podać ją w serwisie z kolekcji Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758). Dzięki temu nawet tak codzienna czynność, jak delektowanie się popołudniową herbatą czy kawą, może zyskać wyjątkową oprawę. Tym bardziej że mamy do czynienia z niezwykle białą i gładką, markową porcelaną stworzoną z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo odporna na uszkodzenia i stłuczenia. Nadaje się również do użytkowania w zmywarce.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Modne komplety Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758) przeznaczone są dla sześciu lub dwunastu osób, dzięki czemu sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań, czy też wizyty znajomych. Każdemu elementowi uroku dodaje widoczny na górnym brzegu wąski, srebrny (platynowy) pasek, a także delikatna, utrzymana w szarych odcieniach róża. Na uwagę zasługują także uchwyty, które wysuwają się ponad wysokość naczyń, dodając im w ten sposób nieco szlachetności.

Chodzież Akcent Szara Róża E758 - serwis obiadowy i kawowy, o jakim marzy niejedna pani domu

Linia porcelany Chodzież Akcent Szara Róża (symbol E758) cechuje się nie tylko elegancją, ale również funkcjonalnością. Modny kwadratowy kształt talerzy i naczyń a także dekoracja zostały wykończone zgodnie z najlepszą charakterystyką całego asortymentu fabryki Chodzież. Subtelne zdobienia kwiatowe w odcieniach szarości przełamują nowoczesną formę porcelany i nadają jej dostojnego charakteru.

Taki upominek sprawi radość niejednej pani domu.