Ćmielów Yvonne E373
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Ćmielów Yvonne E373

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 660,00 zł - 3 449,00 zł

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Ćmielów Yvonne E373

Kto z nas nie kocha spotkań rodzinnych, kiedy to przy wielkim stole spotyka się kilka pokoleń. Tego typu przyjęcia wymagają specjalnej oprawy, którą może stać się serwis z serii Ćmielów Yvonne Edgar (symbol E373). Ta linia porcelany to połączenie tradycji w postaci białego koloru z nowoczesnym, platynowym zdobieniem umieszczonym na brzegach elementów. W zależności od potrzeb każdy z naszych klientów znajdzie w naszej hurtowni idealny zestaw naczyń dla siebie, który pozwala na podanie potraw w wyjątkowy sposób.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi zestaw Ćmielów Yvonne Edgar (symbol E373) dedykowany dla 12 osób, który pozwala na podanie dwudaniowego obiadu wraz z deserem. Oprócz tego oferujemy także wyjątkowy komplet kawowy, składający się z filiżanek i dopasowanych stylistycznie elementów, takich jak imbryk, mlecznik i cukiernica. Dzięki czemu wszystko na stole będzie wyglądało schludnie, elegancko i z klasą. Uniwersalny kolor sprawia, że zastawę tą można z łatwością wkomponować we wszelkiego rodzaju dekoracje.

Ćmielów Yvonne Edgar E373 - Prostota i minimalizm

Zestaw obiadowo-kawowy Ćmielów Yvonne Edgar E373 cechuje się przede wszystkim prostotą i minimalizmem, który został osiągnięty za pomocą delikatnego i subtelnego zdobienia w postaci platynowych pierścieni i obwódek, które obecne są na każdym elemencie zestawu. Wysoka jakość wykonania tych naczyń sprawia, że zdobienie pozostaje trwałe nawet przez wiele lat użytkowania.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.