Ćmielów Yvonne E373

Jest 5 produktów.

Kto z nas nie kocha spotkań rodzinnych, kiedy to przy wielkim stole spotyka się kilka pokoleń. Tego typu przyjęcia wymagają specjalnej oprawy, którą może stać się serwis z serii Ćmielów Yvonne Edgar (symbol E373). Ta linia porcelany to połączenie tradycji w postaci białego koloru z nowoczesnym, platynowym zdobieniem umieszczonym na brzegach elementów. W zależności od potrzeb każdy z naszych klientów znajdzie w naszej hurtowni idealny zestaw naczyń dla siebie, który pozwala na podanie potraw w wyjątkowy sposób.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W naszej ofercie można znaleźć między innymi zestaw Ćmielów Yvonne Edgar (symbol E373) dedykowany dla 12 osób, który pozwala na podanie dwudaniowego obiadu wraz z deserem. Oprócz tego oferujemy także wyjątkowy komplet kawowy, składający się z filiżanek i dopasowanych stylistycznie elementów, takich jak imbryk, mlecznik i cukiernica. Dzięki czemu wszystko na stole będzie wyglądało schludnie, elegancko i z klasą. Uniwersalny kolor sprawia, że zastawę tą można z łatwością wkomponować we wszelkiego rodzaju dekoracje.

Ćmielów Yvonne Edgar E373 - Prostota i minimalizm

Zestaw obiadowo-kawowy Ćmielów Yvonne Edgar E373 cechuje się przede wszystkim prostotą i minimalizmem, który został osiągnięty za pomocą delikatnego i subtelnego zdobienia w postaci platynowych pierścieni i obwódek, które obecne są na każdym elemencie zestawu. Wysoka jakość wykonania tych naczyń sprawia, że zdobienie pozostaje trwałe nawet przez wiele lat użytkowania.