Ćmielów Bolero Białe

Jest 6 produktów.

Porcelana od wielu lat jest dobrem luksusowym. W ubiegłym wieku była ona symbolem dobrobytu i prestiżu rodziny. Obecnie niemal każdy może pozwolić sobie na wyjątkowy i klasyczny serwis porcelanowy Ćmielów Bolero Białe Klara (symbol 0001), który pozwala na podawanie dań w wyszukany sposób zarówno na przyjęciach, jak i podczas codziennych posiłków. Polska porcelana pozwala nie tylko na spożywanie posiłków, ale także dekorowanie stołów i wnętrz z jej użyciem.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Oferowana w naszej hurtowni seria naczyń porcelanowych Ćmielów Bolero Białe Klara (symbol 0001) idealnie wkomponowuje się we wszelkiego rodzaju wnętrza. Lubimy otaczać się pięknymi i klasycznymi przedmiotami, a prezentowana zastawa właśnie taka jest. Wykonana z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze, bez zdobień doskonale wpisuje się w teraźniejsze trendy i styl. Talerze z fabryki Ćmielów są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, nadają się do mycia w zmywarce i użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Ćmielów Bolero Białe Klara (symbol 0001) idealny zestaw dla dużej rodziny

Serwisy stołowe Ćmielów Bolero Białe Klara występują w kilku składach ilościowych. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w zestaw, w którego skład wchodzi 45, 84 lub aż 108 elementów. Wszystkie te zestawy dedykowane są dla 12 osób. Taki komplet pozwala na urządzanie wytwornych przyjęć we własnym domu, ale także doskonale sprawdzi się w klasycznie urządzonych restauracjach i kawiarniach. Szlachetne kształty i zdobienia w postaci wykończenia uchwytów zapewniają niesamowite doznania estetyczne.