Lubiana Kaszub Hel

Jest 22 produktów.

Kompletna seria Lubiana Kaszub Hel składa się z wszystkich elementów niezbędnych w każdym domu czy hotelu, a jej cechami charakterystycznymi są wysoka jakość i popularny, ponadczasowy i użytkowy design. Projekt zastawy stołowej opiera się na klasyce znanej od lat, dlatego poszczególne elementy są okrągłe i mają bardzo popularną formę. Kompletne zestawy są odpowiednie do domów i restauracji urządzonych zarówno w sposób tradycyjny, jak i popularny dzisiaj vintage PRL. Ta linia porcelany to znany i wciąż popularny produkt Lubiany sprzed lat, kształt kubków czy salaterek zna chyba każdy.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Seria Lubiana Kaszub Hel jest kompletna i znajdziemy w niej wszystkie elementy zastawy stołowej, takie jak talerze obiadowe i głębokie w wielu rozmiarach, salaterki, kubki, filiżanki oraz imbryczki czy posypywaczki. Pojedyncze zestawy mogą składać się nawet z prawie 200 części przeznaczonych do kompleksowej obsługi aż 18 osób. Co więcej, producent zwrócił szczególną uwagę na jakość, dlatego wszystkie przedmioty zostały wyprodukowane z niezwykle gładkiej porcelany o szklistej powierzchni i dużej odporności na powstawanie plam. Wszystkie elementy nadają się również do zmywarki i mikrofalówki.

Lubiana Kaszub Hel - zamów już dziś

Seria Lubiana Kaszub Hel jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie produkty bardzo klasyczne, pozbawione zdobień, wzorów i nadruków. Wszystkie są białe i doskonale wyglądają zarówno na tradycyjnym stole w domu, jak i w restauracji w stylu vintage PRL. Zamów już dziś całe zestawy przeznaczone dla odpowiedniej ilości osób i ciesz się możliwością serwowania wszystkich rodzajów dań oraz napojów. Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie Hurtowniaporcelany.pl!