Lubiana Motylek

Jest 25 produktów.

Lekka i zwiewna dzięki naturalnej ornamentyce roślinnej kolekcja serwisów porcelanowych Lubiana Motylek cieszy oko naturalnymi krągłościami i ciekawym wzornictwem.
Delikatne zdobienia na talerzach, jak naszkicowane, zapewnią każdemu użytkownikowi serwisów ze skrzydełkami dużo świeżego ożywienia we wnętrzach i na stole.

Naczynia z kolekcji Lubiana Motylek mają okrągłe krawędzie i niezwykle urokliwy, monochromatyczny wzór na dużej powierzchni. Dyskretne światło świec i obecność wszystkich elementów serwisu na jednym stole doda uroku biesiadzie, a potrawom zapewni apetyczny wygląd.

Wystarczy jedynie złożyć zamówienie na dowolny zestaw, który możesz wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami. Nasz firmowy serwis jest dostępny w kilkudziesięciu wersjach, obiadowych i deserowych – od kompletów dla 6 i 12 osób, które obsłużą większość domowych okazji, po duże serie na 18 i 24 osoby, dla dużych spotkań w cało-rodzinnym gronie.

Dodaj lekkości swoim naczyniom. Wybierz nasz firmowy serwis Lubiana Motylek. To autorska linia wzornicza, którą można zakupić jedynie w naszym sklepie !

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Naczynia z kolekcji Lubiana Motylek mają okrągły kształt i bardzo modny popularny wzór na dużej powierzchni.

Użytkowe pojemności talerzy, salaterek, filiżanek i innych elementów wchodzących w skład serwisu spodobają się każdemu ich użytkownikowi.
Polecamy do użytku na codzień i od święta. Obecność wszystkich elementów serwisu na jednym stole doda uroku przyjęciu, a potrawom zapewni apetyczny wygląd.

W parze z ciekawym wzorem idzie w tym przypadku solidna porcelana wysokiej jakości. Powierzchnię naczyń wraz ze wzorem chroni szkliwo, dzięki któremu można bez obaw o zarysowania czy uszkodzenia myć naczynia w zmywarce i podgrzewać potrawy w kuchence mikrofalowej.