Piękno i użyteczność z przytulnością do pary. Możliwe dzięki uroczym młynkom kuchennym!

Jest 13 produktów.

Gotowy do pracy młynek zawsze kojarzy się ze świeżością. W nie tak bardzo odległych czasach obracanie korbką młynka do kawy zawsze zwiastowały aromat unoszący się po całym mieszkaniu. Młynkom do kawy kres przyniosły nowoczesne ekspresy i próżniowe opakowania, ale to nie znaczy, że we współczesnej kuchni nie ma już miejsc dla tego typu urządzeń.

Ręczne urządzenia do mielenia i ucierania zawsze znajdą zastosowanie, jeśli wciąż chcemy, by urzekał nas aromat i moc świeżości.
Zestaw z lakierowanego drewna, metalu czy szkła może okazać jedną z największych ozdób na Twoim kuchennym blacie.

Młynki do kawy, przypraw, sera, czekolady dodadzą niezwykłego uroku i przytulności kuchennemu wnętrzu, jakiego nie stworzy najbardziej nowoczesny robot kuchenny, choć to niewątpliwie także pożyteczne urządzenie.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Niewielkie ilości przypraw czy produktów do zmielenia nie wymagają użycia malaksera. Można użyć do tego praktycznego młynka.
W przypadku soli czy pieprzu nic nie zastąpi aromatu świeżo zmielonych ziaren.

Wybierz z naszego katalogu jedną z propozycji z niezawodnym mechanizmem i gwarancją producenta. Stylowy młynek to także znakomity pomysł na prezent, na przykład z okazji parapetówki – może wtedy okazać się pierwszym sprzętem w nowo urządzonej kuchni.