Chodzież Yvette E755

Jest 5 produktów.

Zastawa stołowa pełni bardzo ważną funkcję w trakcie posiłków, w końcu nie na darmo mawia się, że je się przede wszystkim oczami. Serwis porcelanowy z serii Chodzież Yvette Biała Linea (symbol E755) to klasyczny komplet okrągłych naczyń obiadowych i kawowych, który zachwyca swoją subtelnością. Wykonany został w całości z białej porcelany o delikatnie połyskującej, gładkiej fakturze z przetłoczeniami w kształcie linii na brzegach talerzy. Cały urok tej zastawy ukryty jest w jej prostocie. Delikatne zdobienia w białe linie sprawią, że talerze doskonale sprawdzą się podczas przeróżnych okazji, niezależnie od wystroju czy też charakteru posiłku.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wyjątkowy zestaw obiadowy dla 12 osób pozwala w wykwintny sposób podać posiłek dla gości niczym w najlepszych restauracjach. W jego skład wchodzą naczynia przeznaczone na dwudaniowy obiad oraz deser. Natomiast poobiednia kawa podana w pojemnych filiżankach Chodzież Yvette Biała Linea (symbol E755) smakuje wyjątkowo i zachęca do prowadzenia długich i interesujących rozmów w gronie najbliższych.

Minimalizm i klasyka

Największą ozdobą porcelany z serii Chodzież Yvette Biała Linea symbol E755 są duże, zaokrąglone uchwyty, które po pierwsze ułatwiają chwytanie filiżanek, czy też bulionówek, ale także pełnią funkcję ozdobną. Naczynia te sprawdzą się w domach, gdzie doceniane jest piękno połączone z funkcjonalnością użytkową. Serwis kawowy został uzupełniony o nietypowy imbryk z podgrzewaczem, który pozwala na utrzymywanie idealnej temperatury napoju przez długi czas, co jest jedną z jego największych zalet. Wysoka jakość wykonania tych okrągłych zestawów zapewnia ich trwałość i niezawodność na długie lata.