Chodzież Yvette E755
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Chodzież Yvette E755

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 479,00 zł - 2 539,00 zł

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more

Kolor dekoracji

expand_less expand_more
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Chodzież Yvette E755

Zastawa stołowa pełni bardzo ważną funkcję w trakcie posiłków, w końcu nie na darmo mawia się, że je się przede wszystkim oczami. Serwis porcelanowy z serii Chodzież Yvette Biała Linea (symbol E755) to klasyczny komplet okrągłych naczyń obiadowych i kawowych, który zachwyca swoją subtelnością. Wykonany został w całości z białej porcelany o delikatnie połyskującej, gładkiej fakturze z przetłoczeniami w kształcie linii na brzegach talerzy. Cały urok tej zastawy ukryty jest w jej prostocie. Delikatne zdobienia w białe linie sprawią, że talerze doskonale sprawdzą się podczas przeróżnych okazji, niezależnie od wystroju czy też charakteru posiłku.

Wyjątkowy zestaw obiadowy dla 12 osób pozwala w wykwintny sposób podać posiłek dla gości niczym w najlepszych restauracjach. W jego skład wchodzą naczynia przeznaczone na dwudaniowy obiad oraz deser. Natomiast poobiednia kawa podana w pojemnych filiżankach Chodzież Yvette Biała Linea (symbol E755) smakuje wyjątkowo i zachęca do prowadzenia długich i interesujących rozmów w gronie najbliższych.

Minimalizm i klasyka

Największą ozdobą porcelany z serii Chodzież Yvette Biała Linea symbol E755 są duże, zaokrąglone uchwyty, które po pierwsze ułatwiają chwytanie filiżanek, czy też bulionówek, ale także pełnią funkcję ozdobną. Naczynia te sprawdzą się w domach, gdzie doceniane jest piękno połączone z funkcjonalnością użytkową. Serwis kawowy został uzupełniony o nietypowy imbryk z podgrzewaczem, który pozwala na utrzymywanie idealnej temperatury napoju przez długi czas, co jest jedną z jego największych zalet. Wysoka jakość wykonania tych okrągłych zestawów zapewnia ich trwałość i niezawodność na długie lata.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.