Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Elih Bela Flor

Jest 4 produktów.

Firma Elih corocznie wprowadza do swojej oferty nowe, ciekawe linie. Jedną z nich jest seria Bela Flor, której motywem przewodnim są nowoczesne motywy florystyczne o bardzo awangardowej stylistyce. Czarno-szare wzory kwiatowe są naniesione na białą porcelanę i tym samym doskonale pasują do nowoczesnych pomieszczeń, których kolorystyka obraca się głównie wokół bieli, czerni i szarości. Producent przykłada ogromną uwagę do swoich projektów tworzonych we współpracy ze znaną projektantką Sandrą Fröhlich, co widać doskonale po dekoracjach talerzy i filiżanek w tej serii. Poznaj je już dziś na sklepie internetowym z porcelaną Hurtowniaporcelany.pl i zamów swój zestaw lub pojedyncze elementy!

Cała seria Elih Bela Flor jest stworzona przy użyciu białej porcelany o najwyższej jakości. Jej cechą charakterystyczną jest ogromna odporność na zużycie, w tym na zarysowania i zmatowienia, a także na powstawanie trudnych do usunięcia plam. To zasługa między innymi gładkości wszystkich produktów. Znakiem rozpoznawczym Elih Bela Flor jest jednak nadruk, który w tym przypadku stanowi artystyczne spojrzenie na motyw florystyczny. Wszystkie dekoracje i linie są płynne, a w żadnej z nich nie znajdziemy ostrych kątów i krawędzi. W skład serii wchodzą pełne komplety nawet dla 24 osób, a także pojedyncze elementy zastawy stołowej.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Trwała i atrakcyjna seria Elih Bela Flor

Cechą typową dla kolekcji Elih Bela Flor jest jej niezrównana jakość. Wszystkie elementy wchodzące w jej skład zostały bardzo precyzyjnie wykonane i zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nadruki są odporne na ścieranie, a także na zmywanie w zmywarce i odgrzewanie potraw w mikrofali. Zamów już dziś komplety z serii Elih Bela Flor na Hurtowniaporcelany.pl!