Ćmielów Berni 0019

Jest 1 produkt.

Marzysz o tym, aby zatrzymać się na chwilę z filiżanką kawy w dłoni i zatopić się we własnych myślach? Z zestawem kawowym Ćmielów Berni symbol B019 jest to możliwe. Ten pięknie zdobiony komplet pozwala na podanie kawy w wyjątkowy sposób, przywracając jej szlachetny charakter i pozwalając na nowo odkryć przyjemność z jej picia. Zestaw wykonany jest z porcelany w białym kolorze, która została uzupełniona o dekoracje w czarnym i złotym kolorze. Ten kontrast sprawia, że całość prezentuje się niezwykle elegancko i wytwornie.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Zestaw kawowy Ćmielów Berni 0019 dedykowany do podawania gorących napoi składa się z 39 elementów i dedykowany jest dla 12 osób. W skład wchodzą między innymi pięknie zdobione filiżanki z okrągłymi spodkami i zdobionymi złotem uszkami, imbryk, o nietypowym, starodawnym kształcie przywodzącym na myśl angielskie dwory, a także cukiernica i mlecznik. Wszystko to pozwala na przyjmowanie gości w wyjątkowy sposób.

Ćmielów Berni 0019 gwarancją trwałości

Prezentowany w naszej ofercie zestaw porcelany Ćmielów Berni B019 to gwarancja trwałości na lata. Został on wykonany z wysokiej jakości porcelany, która tworzona jest w fabryce Ćmielów od ponad 200 lat. Dzięki temu naczynia z powodzeniem można myć w zmywarce, bez obaw o uszkodzenia mechaniczne. Komplet ten pozwala na chwilę zapomnienia i relaksu w gronie bliskich przy filiżance aromatycznej, gorącej kawy.