Elih Suzanna - naczynia ze wzmacnianej porcelany Durable

Jest 12 produktów.

Kolekcja naczyń z porcelany wzmacnianej ELIH Suzanna wyróżnia się nowoczesną formą i perfekcyjną jakością naczyń.
Połączenie formy kwadratu i fali na niedekorowanych talerzach daje w rezultacie elegancką i modną zastawę na wyjątkowe okazje. Delikatnie kremowy odcień porcelany bez zdobień pasuje zarówno do minimalistycznie urządzonych wnętrz, jak i klasycznych, prostych kształtów mebli i stołu w reprezentacyjnej jadalni.

Naczyń można używać częściej, jeśli ktoś chciałby przenieść odrobinę wykwintnej aury do rodzinnych obiadów i kolacji na co dzień. Jest to tzw. typ porcelany durable czyli wzmacniana z domieszką porcelany kostnej, wypalanej w wyższej temperaturze (powyżej 1300 stopni).
Dzięki temu naczynia są bardziej odporne na stłuczenia i obicia niż ze zwykłej porcelany.

Urokliwy serwis Suzanna łączy w sobie lekkość i dynamikę z solidną formą. Okrągłe filiżanki z charakterystycznym uszkiem kontrastują z kwadratowym przekrojem dzbanka do kawy i cukiernicy, a niepowtarzalna stylistyka talerzy - z pomysłowymi formami naczyń do serwowania.
Całość elementów porcelanowych z zestawu uzupełnia się, tworząc wytworną ozdobę stołu - zdecydowanie szkoda ukrywać je w domowym kredensie.
Nakrycia z dopasowanymi dodatkami od ręki stworzą nowoczesny wystrój, który zachwyci gości i zaprosi do wspólnego biesiadowania.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Kolekcję można wybrać w wielu konfiguracjach, decydując się na wersję obiadową, kawową lub deserową. Dostępna jest także w dużym komplecie, który zapewni wystarczającą ilość eleganckich nakryć nawet dla dużej ilości gości.

Wytrzymałe naczynia od firmy ELIH podołają częstemu użyciu dzięki nowoczesnym metodom wypalania porcelany, dzięki czemu można myć ją w zmywarkach bez obaw o wyszczerbienie czy zmatowienie. Kolor i piękne kształty będą cieszyć oko z takim samym blaskiem każdego dnia.