Bogucice linia Cottage kolor Green

Jest 16 produktów.

Interesujące połączenie i nowatorski format rustykalnego uroku - tak najkrócej można zdefiniować nową linię naczyń Cottage, zaprojektowaną w wytwórni porcelany Bogucice. Wersja Green utrzymana w tonacji żywej zieleni oferuje ciekawy efekt zdobienia, dopasowany do wiosennego stołu.
Półmatowe naczynia z nieregularnym, nakrapianym wzorem potrafią urzec w każdych warunkach - zarówno przy kuchennym blacie, jak i na eleganckim stole w jadalni.

Naczynia z tej kolekcji stworzono, by podtrzymywały przytulny klimat. Nie tylko w domu, ale także w lokalach gastronomicznych z duszą.
Elegancki i funkcjonalny komplet zapewni pełne nakrycie stołu dla kilku osób. Stonowana zieleń umożliwia zestawienie z wieloma kolorystycznymi dodatkami, dzięki czemu wiosenne słońce szybciej zawita do Twoich wnętrz.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Mocna, wyjątkowo solidna porcelana ze śląskiej fabryki słynie z wytrzymałości i długowieczności. To prawdziwy przykład wyposażenia stołu na lata. Naczynia można wkładać do zmywarki i korzystać z nich używając kuchenki mikrofalowej.