Bogucice Cottage Green
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Bogucice Cottage Green

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 389,00 zł - 1 919,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Bogucice Cottage Green

Interesujące połączenie i nowatorski format rustykalnego uroku - tak najkrócej można zdefiniować nową linię naczyń Cottage, zaprojektowaną w wytwórni porcelany Bogucice. Wersja Green utrzymana w tonacji żywej zieleni oferuje ciekawy efekt zdobienia, dopasowany do wiosennego stołu.
Półmatowe naczynia z nieregularnym, nakrapianym wzorem potrafią urzec w każdych warunkach - zarówno przy kuchennym blacie, jak i na eleganckim stole w jadalni.

Naczynia z tej kolekcji stworzono, by podtrzymywały przytulny klimat. Nie tylko w domu, ale także w lokalach gastronomicznych z duszą.
Elegancki i funkcjonalny komplet zapewni pełne nakrycie stołu dla kilku osób. Stonowana zieleń umożliwia zestawienie z wieloma kolorystycznymi dodatkami, dzięki czemu wiosenne słońce szybciej zawita do Twoich wnętrz.

Mocna, wyjątkowo solidna porcelana ze śląskiej fabryki słynie z wytrzymałości i długowieczności. To prawdziwy przykład wyposażenia stołu na lata. Naczynia można wkładać do zmywarki i korzystać z nich używając kuchenki mikrofalowej.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.