Lubiana Boss 6630L Morski - Ręcznie Malowany - naczynia porcelanowe dostępne na sztuki

Jest 28 produktów.

Popularna linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Morskim (symbol 6630L) dostępna jest również na sztuki, jako pojedyncze talerze, filiżanki, salaterki czy półmiski. Nieważne ile potrzebujesz - u nas kupisz od jednej do kilkudziesięciu sztuk danego naczynia.

Jeśli posiadasz już serwis Morski lub używasz tej porcelany w restauracji, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości.
W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji i potrzeb.

Każdy talerz jest ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek przez artystów tworzących w Lubianie. Malowanie nadaje naczyniom niezwykłego uroku i magii, przypominając o morskich przygodach i spokoju szumu fal.
To linia porcelany będą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany pojedyncze naczynia z tej serii są ręcznie malowane a następnie pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego można je używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie.
Dzięki specjalnemu kształtowi i wypalaniu, są także odporne na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy stworzy modny wystrój jadalni czy sali bankietowej.
Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu i ręcznemu malowaniu jest bardzo atrakcyjną propozycją.

Pojedyncze naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Morski 6630L są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.
To doskonały wybór dla tych, którzy pragną otoczyć się morską atmosferą w swojej kuchni lub jadalni, doceniając jednocześnie wysoką jakość.