Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Chodzież Iwona 0444

Jest 15 produktów.

Kolekcja serwisów porcelanowych Chodzież Iwona Rozalia (symbol B444) to propozycja dla klientów, którzy wciąż cenią dawne, piękne okrągłe zastawy stołowe i przy wyborze serwisu kierują się w stronę klasycyzmu. Prezentowana linia reprezentuje ponadczasowe piękno dekoracyjnej różowej róży, która cieszy oko domowników i gości. Taką dekorację stołu warto mieć pod ręką nie tylko podczas uroczystych, kameralnych czy bardziej wystawnych przyjęć. Sprawdzi się również podczas codziennych posiłków, a jednocześnie może sprawić, że nawet zwykłe codzienne śniadanie przebiegnie w wyjątkowej atmosferze.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne zestawy filiżanek, bulionówek, zestawy obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe Chodzież Iwona Rozalia (symbol B444). Dostępne są komplety na sześć, dwanaście, osiemnaście, a nawet na dwadzieścia cztery osoby. W ich skład wchodzą podstawowe elementy, czyli talerze obiadowe, głębokie i deserowe, filiżanki i spodki do nich. Jednak są też dostępne komplety z dodatkowymi elementami, wśród których znajdują się sosjerki, półmiski, wazy, salaterki, cukiernice, mleczniki i imbryki.

Chodzież Iwona Rozalia 0444 - kolekcja naczyń, które dodadzą wyjątkowego charakteru niejednemu nakryciu stołu

Główną dekorację kolekcji Chodzież Iwona Rozalia symbol B444 stanowią piękne różyczki, które znajdują się na każdym z elementów, dzięki czemu mamy do czynienia z jedną linią kolorystyczną. Poza elegancją serwisy cechują się również niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Nie zaszkodzi im więc nawet działanie zmywarki czy mikrofalówki, a tym sposobem mogą służyć swoim właścicielom przez wiele lat.