Chodzież Iwona 0444

Jest 15 produktów.

Kolekcja serwisów porcelanowych Chodzież Iwona Rozalia (symbol B444) to propozycja dla klientów, którzy wciąż cenią dawne, piękne okrągłe zastawy stołowe i przy wyborze serwisu kierują się w stronę klasycyzmu. Prezentowana linia reprezentuje ponadczasowe piękno dekoracyjnej różowej róży, która cieszy oko domowników i gości. Taką dekorację stołu warto mieć pod ręką nie tylko podczas uroczystych, kameralnych czy bardziej wystawnych przyjęć. Sprawdzi się również podczas codziennych posiłków, a jednocześnie może sprawić, że nawet zwykłe codzienne śniadanie przebiegnie w wyjątkowej atmosferze.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne zestawy filiżanek, bulionówek, zestawy obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe Chodzież Iwona Rozalia (symbol B444). Dostępne są komplety na sześć, dwanaście, osiemnaście, a nawet na dwadzieścia cztery osoby. W ich skład wchodzą podstawowe elementy, czyli talerze obiadowe, głębokie i deserowe, filiżanki i spodki do nich. Jednak są też dostępne komplety z dodatkowymi elementami, wśród których znajdują się sosjerki, półmiski, wazy, salaterki, cukiernice, mleczniki i imbryki.

Chodzież Iwona Rozalia 0444 - kolekcja naczyń, które dodadzą wyjątkowego charakteru niejednemu nakryciu stołu

Główną dekorację kolekcji Chodzież Iwona Rozalia symbol B444 stanowią piękne różyczki, które znajdują się na każdym z elementów, dzięki czemu mamy do czynienia z jedną linią kolorystyczną. Poza elegancją serwisy cechują się również niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Nie zaszkodzi im więc nawet działanie zmywarki czy mikrofalówki, a tym sposobem mogą służyć swoim właścicielom przez wiele lat.