Chodzież Akcent 3603

Jest 19 produktów.

Rozmowa w rodzinnym gronie, spotkanie biznesowe, a nawet tradycyjny, rodzinny obiad wymaga odpowiedniej oprawy w postaci eleganckiej porcelany, dzięki której każde wydarzenie zyska wyjątkowy charakter. Z myślą o tym poszerzyliśmy naszą ofertę o przepiękną porcelanę Chodzież Akcent 3603 Złota Linia, która cechuje się nie tylko wysoką estetyką, ale również funkcjonalnością i wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. To sprawia, że nie zaszkodzi jej nawet działanie zmywarki i nawet po wielu latach jej stan będzie niezmieniony.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

W naszej ofercie znalazły się między innymi eleganckie, 96-, 72-, a także 45-częściowe serwisy obiadowe oraz obiadowo-kawowe Chodzież Akcent 3603 Złota Linia dla dwunastu osób. W ich skład wchodzą nie tylko talerze głębokie, obiadowe i deserowe, ale również salaterki, półmiski, wazy, sosjerki, zestawy do bulionu oraz zestawy kawowe złożone z filiżanek, spodków, imbryka, mlecznika i cukiernicy. Polecamy także serwisy kawowe oraz osobne zestawy do bulionu.

Postaw na Chodzież Akcent 3603 – serwisy, które uświetnią niejedno wydarzenie

Nasza porcelana cechuje się nieszablonowością nowoczesnego kształtu na bazie prostokąta oraz kwadratu. Spodki i talerze o takich formach mogą stanowić podstawę do uatrakcyjnienia nakrycia stołu. Istotną cechę stanowi też dekoracja złotą linią (złota obramówka talerzy) i brak innych ozdób, a to oznacza, że projektanci inspirowali się minimalizmem z nutką klasycyzmu. Chodzież Akcent 3603 Złota Linia to serwisy, które będą prezentować się pięknie nie tylko na domowych stołach, ale również podczas eleganckich przyjęć.