Krosno Avant-Garde - kieliszki i szklanki o nowoczesnym kształcie.

Jest 6 produktów.

Wyjątkową kolekcję Avant Garde wyróżnia nie tylko kształt, wyróżniający się na tle innych szklanych naczyń do serwowania.
Awangardową linię ze znanej huty Krosno określają przede wszystkim niezwykłe projekty, które dają się dostrzec dopiero wtedy, gdy ustawimy obok siebie pojedyncze naczynia składające się na całą kolekcję.

Trudno znaleźć drugi taki design, który opiera się na kontrastowych i jednocześnie zharmonizowanych nowoczesnych kształtach. Niektóre z naczyń są wysmukłe, inne delikatnie pękate, jeszcze inne stanowią niezwykłą wariacje na temat szklanej formy jak na przykład zupełnie nadzwyczajna karafka.

Kieliszki i szklanki z tej kolekcji doskonale prezentują się zwłaszcza po napełnieniu swojego wnętrza dedykowaną zawartością. Każdy z nich znakomicie prezentuje się z czerwonym i białym winem, piwem lub szampanem czy innymi trunkami, z których każdy w propozycjach kolekcji znajdzie godną siebie oprawę.
Niezależnie, czy w szkle znajdzie się coś schłodzonego z bąbelkami, czy wypełni się ona klarownym, rubinowym odcieniem, doskonale zaprezentuje się na niejednym wykwintnie przyozdobionym stole.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Użytkownicy kompletu nie muszą obawiać się o trwałość swojej nowej szklanej zastawy. Produkty z Krosna tradycyjnie wyróżnia duża odporność na wszystkie nieszczęśliwe przypadki, które akurat szkło przyciąga w dużych ilościach.
Wystarczy elementarna przezorność, by kieliszki i naczynia Avant Garde na długo zagościły w domowym kredensie. Szlachetne, idealnie krystaliczne szkło może trafić do zmywarki bez obaw o pęknięcie.
Każdy z zestawów stanowi osobny produkt, ale równie dobrym pomysłem okaże się wybór wszystkich typów kieliszków z kolekcji.