Chodzież Kamelia Biała - kolekcja klasycznej porcelany dostępnej na sztuki.

Jest 49 produktów.

Linia naczyń Chodzież Kamelia Biała o symbolu C000 (dawniej 1000) to linia porcelany stworzona przez cenioną, polską fabrykę porcelany. Naczynia są dostępne na sztuki, charakteryzują się klasycznym, okrągłym kształtem ze zdobieniem w formie delikatnych reliefów (przetłoczeń na brzegach). Te przetłoczenia i ornamenty na talerzach nadają im eleganckiego i romantycznego charakteru.
Klasyczna forma, swoim okrągłym kształtem talerzy i filiżanek przypomina bajkową porcelanę.

Typowa, standardowa pojemność naczyń i tradycyjny design sprawiają, że porcelana ta doskonale odnajduje się w różnych klasycznych aranżacjach stołu, zarówno podczas codziennych posiłków, jak i eleganckich przyjęć.
Czysto biała porcelana nadaje serwowanym potrawom elegancji i podkreśla ich wygląd.
Ta linia porcelany to doskonały wybór dla tych, którzy cenią nie tylko wysoką jakość, ale także estetykę i elegancję podczas serwowania potraw.

Na tej stronie udostępniamy Państwu opcję zakupu porcelany na sztuki, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zastawy stołowej z konkretnej liczby naczyń lub wyposażenie restauracji czy hotelu.

Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Porcelana Chodzież Kamelia Biała to kwintesencja tradycji w połączeniu z funkcjonalnością. Fabryka stworzyła serię naczyń, które odpowiadają potrzebom zarówno miłośników klasyki, jak i tych poszukujących praktycznych rozwiązań.
Talerze można bezpiecznie myć w zmywarce, co ułatwia codzienną pielęgnację, oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej, umożliwiając szybkie i wygodne podawanie ciepłych dań.
Dzięki tym funkcjonalnym cechom, porcelana Chodzież Kamelia Biała znajduje od wielu lat uznanie w wielu polskich domach i restauracjach, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.