CHODZIEŻ Kamelia C000 - Talerz deserowy 19 cm

EAN: 5903353215914

Ilość sprzedanych: 1647

Talerz deserowy (śniadaniowy) 19 cm
Produkcja CHODZIEŻ model KAMELIA C000
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
27
opinii

9,90 zł

 

Opis

CHODZIEŻ Kamelia - Talerz deserowy (śniadaniowy) o średnicy 19 cm

Chodzież - polska, markowa porcelana.

Linia naczyń porcelanowych Chodzież Kamelia Biała C000 (dawniej 1000) spodoba się miłośnikom delikatnego wrażenia, które przynosi ze sobą porcelana bez zdobień, za to z wytłoczonymi na krawędziach reliefami.
Delikatny wzór, przypominający motywy roślinne z nieregularną krawędzią, dodaje lekkości i uroku tym białym, okrągłym naczyniom.

Wśród wielu zastosowań tych naczyń znajduje się również serwowanie deserów. Służy do tego między innymi najbardziej popularny talerz deserowy o średnicy 19 cm. Romantyczne inspiracje projektantów będą świetnie współgrać z atmosferą słodkiego relaksu.
Dzięki możliwości zakupienia go na sztuki można dowolnie uzupełnić ilość swoich nakryć stołu.

Możliwość zakupu pojedynczych talerzy deserowych pozwala na samodzielne skompletowanie całego serwisu w zależności od potrzeb klienta. Ważne, że wszystkie naczynia z klasycznej okrągłej porcelany można włożyć do mikrofalówki oraz myć w zmywarce.
Gładka powierzchnia z delikatną fakturą ornamentu zostanie umyta bez jakichkolwiek zarysowań czy uszkodzeń.


Tutaj kupujesz na sztuki:
1 x talerz deserowy (śniadaniowy, do ciasta) o średnicy 19 cm
Biała porcelana, niedekorowana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Specjalnością polskiej fabryki porcelany Chodzież są klasyczne naczynia porcelanowe, o tradycyjnym kształcie i dekoracjach.

Elegancja i wyrafinowanie wyrobów, są doceniane przez wielu naszych klientów jako bardzo popularna i użytkowa porcelana. Wyroby tej fabryki są znane nie tylko w kraju, ale na całym rynku europejskim ze swojej wysokiej jakości wykonania.

Firma, podążając za oczekiwaniami młodszego pokolenia, tworzy także kolekcje o nowoczesnej kwadratowej formie i bardziej minimalistycznym charakterze.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.