CHODZIEŻ Kamelia C000 - Talerz obiadowy 24 cm

EAN: 5903353215907

Ilość sprzedanych: 1516

Talerz obiadowy (płaski) 24 cm
Produkcja CHODZIEŻ model KAMELIA C000
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.8
na podstawie 
5
opinii

16,00 zł

 

Opis

CHODZIEŻ Kamelia - Talerz obiadowy (płaski, do drugiego dania) o średnicy 24 cm

Chodzież - polska, markowa porcelana.

Wszystkie elementy serii Kamelia Biała C000 (dawniej 1000) polskiej fabryki Chodzież nawiązują formą do okresu romantyzmu. Nieregularne reliefy na krawędziach okrągłych talerzy są jednak dużo bardziej oszczędne niż w czasach, gdy stanowiły szczyt zdobniczego wyrafinowania.
Biała porcelana wysokiej jakości, z której słynie producent, została pozbawiona innych zdobień, dzięki czemu delikatne okrągłe naczynia zyskują na lekkości i klasycznej elegancji.

Możliwość nabycia pojedynczych eleganckich i trwałych talerzy przyda się również w wypadku konieczności uzupełnienia kompletu. Jednak warto rozważyć również ich użycie podczas codziennego obiadu.

Płaskie talerze obiadowe o średnicy 24 cm bez problemu zmieszczą się w standardowej zmywarce lub kuchence mikrofalowej. Dzięki temu można porzucić obiekcje co do zastosowania zastawy w codziennych warunkach.


Tutaj kupujesz na sztuki:
1 x talerz obiadowy (płaski, do drugiego dania) o średnicy 24 cm
Biała porcelana, niedekorowana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to jedna z najstarszych polskich fabryk porcelany. Producent ceni sobie klasyczne wzornictwo i ręczne metody zdobienia naczyń. To właśnie poszanowanie do tradycji sprawiło, że produkty firmy Chodzież, cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Podążając za oczekiwaniami użytkowników, producent wprowadził technologię produkcji, umożliwiającą mycie większości z produkowanych naczyń w zmywarkach.
Bogaty asortyment pozwoli na dopasowanie odpowiedniej dla Państwa oczekiwań kolekcji.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.