Chodzież Maria Teresa Biała - kolekcja klasycznej okrągłej porcelany dostępnej na sztuki.

Jest 1 produkt.

Chodzież Maria Teresa to linia białej porcelany, inspirowanej tradycyjnymi wzorami o bogatej historii. Naczynia charakteryzują się okrągłym, uniwersalnym kształtem, który idealnie komponuje się z delikatnymi reliefami (przetłoczeniami) na brzegach.
Naczynia są pojemne i praktyczne w użyciu. Przetłoczenia tworzą wzór na brzegach talerzy i uchwytach wazy czy imbryków. Reliefy są subtelne i dyskretne, nie przytłaczają białej porcelany, ale dodają jej delikatnego uroku i stylu. Porcelana ta jest piękna i ponadczasowa, idealna dla osób ceniących klasykę i elegancję.

Nazwa Maria Teresa nawiązuje do królowej, co dodaje serii prestiżu i wyjątkowości. Biała porcelana wspaniale nadaje stołowi elegancji i uniwersalności, idealnie pasując do różnorodnych klasycznych aranżacji wnętrz i okoliczności.
Ta kolekcja naczyń porcelanowych jest idealna dla osób, które cenią sobie piękno, funkcjonalność i polską porcelanę o niezmiennie wysokiej jakości.

Na tej stronie udostępniamy Państwu opcję zakupu porcelany na sztuki, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zastawy stołowej z konkretnej liczby naczyń lub dokupienie ich do już posiadanego serwisu.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Naczynia z linii Chodzież Maria Teresa Biała nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także spełniają oczekiwania w zakresie praktyczności.
Możliwość mycia w zmywarce ułatwia codzienną pielęgnację naczyń, a odporność na użytkowanie w kuchence mikrofalowej umożliwia wygodne i szybkie podgrzewanie potraw.

Naczynia tej serii wyróżniają się standardową, poszukiwaną przez wielu klientów pojemnością, co sprawia, że są doskonałym wyborem zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje.