Lubiana Celebration na sztuki

Jest 42 produktów.

Lubisz nieszablonowe rozwiązania, łączące różne style i tworzące wyjątkowe efekty? Jeśli tak, to porcelana Lubiana Celebration na sztuki jest propozycją właśnie dla Ciebie. Każdy z proponowanych elementów jest sprzedawany oddzielnie, dzięki czemu możesz tworzyć niesamowite aranżacje stołu i własny skład zestawów. Jest to również bardzo wygodna forma dla osób, którym stłukł się jakiś element, gdyż zawsze można dokupić brakujące rzeczy z tej linii.

Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Lubiana Celebration to piękna, nowoczesna w wykonaniu porcelana zaprojektowana na bazie kwadratu z zaokrąglonymi brzegami. Delikatne tłoczenie jest bardzo efektowne i niepowtarzalne. Kupując pojedyncze sztuki, np. talerzyk i filiżankę możesz skompletować skromny, niezobowiązujący prezent. Styl porcelany jest nowoczesny, aczkolwiek znakomicie komponuje się z tradycyjnymi rozwiązaniami designerskimi.

Postaw na jakość dzięki kolekcji Lubiana Celebration

Nasza oferta poszczególnych elementów z danej kolekcji porcelany to produkty najwyższej jakości. Lubiana Celebration również należy do tej kategorii. Porcelana, którą sprzedajemy, jest odporna na uszkodzenia i zarysowania. Śmiało można ją myć w zmywarce bez obaw, że ulegnie zniszczeniu. Nasza porcelana świetnie znosi wysokie temperatury, dzięki czemu nie musisz przekładać jedzenia do innego naczynia, chcąc podgrzać je w mikrofalówce.