Lubiana Boss 6630W Ceglasty - Ręcznie Malowany - naczynia porcelanowe dostępne na sztuki

Jest 6 produktów.

Popularna linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Ceglastym (symbol 6630W) dostępna jest również na sztuki, jako pojedyncze talerze, filiżanki, salaterki czy półmiski. Nieważne ile potrzebujesz - u nas kupisz od jednej do kilkudziesięciu sztuk danego naczynia.

Jeśli posiadasz już serwis Ceglasty lub używasz tej porcelany w restauracji, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości.
W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji i potrzeb.

Każdy talerz jest ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek przez artystów tworzących w Lubianie. Malowanie nadaje Twojemu stołowi nowoczesny i pełen radości charakter.
Linia porcelany Lubiana Boss w kolorze Ceglasty 6630W dostępna na sztuki, pozwala na tworzenie spersonalizowanego zestawu naczyń. Każda filiżanka, talerz czy miska posiada unikalny odcień ceglastego koloru, który nada Twojemu stołowi niepowtarzalnego charakteru.
Przygotuj oryginalny zestaw dla siebie, bliskich lub gości, a kolor cegły wprowadzi niezwykłą atmosferę do Twojego domu. 

Ta linia porcelany jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany pojedyncze naczynia z tej serii są ręcznie malowane a następnie pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego można je używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie.
Dzięki specjalnemu kształtowi i wypalaniu, są także odporne na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy stworzy modny wystrój jadalni czy sali bankietowej.
Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu i ręcznemu malowaniu jest bardzo atrakcyjną propozycją.

Pojedyncze naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Ceglasty 6630W są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i przygotowane na codzienne użytkowanie.
Ta kolekcja porcelany emanuje elegancją i głębokim odcieniem ceglastego koloru.