Wyciskacze i praski – skuteczne w działaniu, dobrze wpływają na kuchenny klimat.

Jest 2 produktów.

W dobrze wyposażonej kuchni nie zaskoczy nas żadne wyzwanie. Nawet najdrobniejsze akcesoria powinny mieć zagwarantowane miejsce w kuchennej szafce czy szufladzie, obok sztućców i większych narzędzi.
Wyciskacz do cytryny, dziadek do orzechów, praska do czosnku to najlepsze przykłady takiego sprzętu. Nie warto czekać, aż okaże się potrzebny. Zadbaj o niego zawczasu, by mógł wykonać swoje zadanie wtedy, kiedy będzie potrzebny - podczas przyrządzania potraw.

Takie kuchenne drobiazgi odgrywają jeszcze jedną, istotną rolę – przypominają o tym, że lepiej korzystać ze świeżych produktów, pozyskanych tuż przed użyciem, zamiast bazować na koncentratach i gotowych produktach. O wiele więcej wartościowych składników odżywczych uzyskamy, przeciskając świeży czosnek przez praskę zamiast dodania granulatu z torebki. Do gotowych orzechów łuskanych dodaje się konserwanty, więc lepiej rozłupać je tuż przed spożyciem.
Podobnie z sokiem z cytryny – nic nie zastąpi świeżo wyciśniętej połówki tego owocu.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  35,00 zł

  VALDINOX - Wyciskacz do czosnku (praska) Wykonany ze stali ocynkowanej Praktyczny i doskonałej jakości Niezastąpiony w każdej kuchni

  86

 • Produkt chwilowo niedostępny

  29,00 zł

  VALDINOX - Dziadek do orzechów Wykonany ze stali ocynkowanej, dwie szczeliny kruszące Praktyczny i doskonałej jakości Niezastąpiony w każdej kuchni

  47

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Korzystanie z wydajnych narzędzi nie tylko przyniesie nam wartość dodaną w postaci świeżości, ale także przysporzy każdej kuchni jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego klimatu.
W czasach przetworzonej żywności i zautomatyzowanej obsługi eleganckie ręczne akcesoria przypomną o tym, że wspólny stół nie lubi pośpiechu, a proste czynności podczas kulinarnych wyzwań mogą okazać się źródłem ogromnej satysfakcji.