Ambition Wavy - nowoczesne garnki i patelnie w fale, nadają się do indukcji.

W tej kategorii nie ma produktów.

Garnki i patelnie Ambition Wavy to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność i wygodę podczas gotowania.
Wyposażone w innowacyjną powłokę nieprzywierającą Qualum Basic Stone Edition, zapewniają łatwe i bezproblemowe gotowanie, a także szybkie nagrzewanie, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości wykonania, linia Ambition Wavy doskonale wkomponowuje się w wygląd nowoczesnej kuchni.
Garnki mają modny kształt falisty, który nadaje im nowoczesnego i stylowego wyglądu.
Wizualnie garnki i patelnie są białe z zewnątrz, co tworzy ciekawy kontrast z ciemniejszym kolorem wnętrza (z szarymi kropkami) typu kamiennego (granitowego) i uchwytów typu Soft Touch imitujących drewno.

Powłoka nieprzywierająca Qualum Basic Stone Edition pozwala gotować bez użycia nadmiaru tłuszczu, a także ułatwia czyszczenie po użyciu. Ponadto, dzięki tej innowacyjnej powłoce, potrawy nie przywierają do dna naczyń, co gwarantuje zachowanie ich smaku i aromatu.
Wydajne i szybkie nagrzewanie garnków i patelni Ambition Wavy pozwala zaoszczędzić czas i energię, a także umożliwia przygotowywanie smacznych dań w krótszym czasie.

Linia garnków i patelni Wavy to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie jakość, funkcjonalność i oszczędność czasu podczas gotowania. Zapewnij sobie komfort i radość z gotowania dzięki tej wyjątkowej kolekcji. Wybierz jakość, wygodę i wszechstronność tej kolekcji, aby cieszyć się smacznymi potrawami na każdym rodzaju kuchenki. Bezproblemowe gotowanie na kuchence indukcyjnej jest oczywiście również możliwe.
W tej linii garnków znajdziesz różne rozmiary garnków i patelni, co umożliwia przygotowywanie różnorodnych dań dla całej rodziny.

Te innowacyjne garnki i patelnie Ambition Wavy są kompatybilne z różnymi typami kuchenek, w tym również z kuchenkami indukcyjnymi.
Dzięki temu możesz cieszyć się ich funkcjonalnością niezależnie od tego, jakiej kuchenki używasz w swojej kuchni.
Wybierz jakość, wygodę i wszechstronność tej kolekcji, aby cieszyć się smacznymi potrawami na każdym rodzaju kuchenki - gazowej, na prąd, indukcyjnej.