Lubiana Sunny - kolorowe, cieniowane naczynia imitujące kamień. Talerze porcelanowe w kolorach Niebieski, Turkusowy, Szary i Czarny

Jest 4 produktów.

Linia okrągłych naczyń porcelanowych Sunny z fabryki Lubiana to oryginalna i wyszukana kolekcja w ofercie polskiej porcelany.
Okrągła forma talerzy z nieregularnym brzegiem oraz charakterystycznym żłobieniem wewnątrz stanowi atrakcyjną i uroczą alternatywę dla białych naczyń w jadalni.

Sunny to fason wysokogatunkowej porcelany o specyficznym kształcie imitującym kamień. Nowoczesne okrągłe talerze w wielu kolorach skierowane są do odbiorców, którzy cenią sobie modny kształt, staranność wykonania a także jakość produktu.

Kolorowe naczynia szkliwione są w cieniowanych kolorach Niebieskim, Turkusowym, Szarym i Czarnym. Stanowią nie tylko akcesoria do serwowania ulubionych dań ale również element dekoracyjny Twojej jadalni.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Fason Sunny to całkowicie nowa propozycja porcelany z firmy Lubiana, która zdobywa uznanie w nietuzinkowych kawiarniach, restauracjach a także domach naszych klientów.
Charakteryzuje się nieregularnym brzegiem talerzy oraz żłobieniami wewnątrz.
Dostępnych jest kilka linii kolorystycznych,
dzięki którym zestawy tych naczyń wkomponują się w każde wnętrze, bez względu na styl.

Porcelana jest odporna na uszkodzenia, wypalana w wysokiej temperaturze.
Dzięki specjalnemu szkliwieniu talerzy można je myć w zmywarce a także podgrzewać na nich potrawy w kuchence mikrofalowej.

Przełomowe talerze z serii Sunny są sumą znakomitej jakości a także niebanalnego wyglądu.
Ten fason porcelany Premium cieszy się coraz większym powodzeniem od chwili debiutu na początku 2020 roku.